Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Tygodniowy Przegląd Nowych Produktów - 24.03.2023 r.

Article Image
Przedstawiamy podsumowanie produktowych nowości, a także kluczowych wydarzeń mijającego tygodnia. Przegląd obejmuje m.in.: baterie, przełączniki, podstawy i roboty współpracujące.

Bottneuro wykorzystuje technologię firmy Samsung, by udostępniać rozwiązania do diagnozowania i leczenia chorob Alzheimera

Spółka Bottneuro wybrała tablet Galaxy Tab S8+ Enterprise Edition firmy Samsung do celów przechowywania czy rejestrowania danych terapeutycznych w swoim rozwiązaniu. Tablet ten w dobrany sposób upraszcza obsługę rozwiązania Bottneuro dzięki interfejsowi graficznemu. Pacjenci cierpiący na demencję częstokroć doświadczają redukcji funkcji poznawczych - a to sprawia, że potrzeba im intuicyjnego w obsłudze urządzenia. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i użyteczności tablet Galaxy Tab S8+ Enterprise Edition stanowi niezwykle dobre dopełnienie rozwiązania Bottneuro. Tablet ten zapewnia sporo możliwości - jest on wyposażony choćby w wyświetlacz Super AMOLED, który gwarantuje klarowną wyrazistość obrazu. Galaxy Tab S8+ Enterprise Edition zasila bezpośrednio neurostymulator Miamind. Kiedy zakańcza się zabiegi przesyła on informacje diagnostyczne i lecznicze od rozwiązania Bottneuro, poprzez sieci 5G, dzięki czemu pacjenci mogą diagnozować się i leczyć w swym domu. Tablet z firmy Samsung można indywidualnie skonfigurować za pomocą aplikacji Knox, która zapewnia prywatności i ochronę poufnych danych, razem z dokumentacją medyczną. Firma Samsung współpracuje z Bottneuro od 2021 roku.

Neurostymulator Miamind

Wielogigabitowe, inteligentne przełączniki z serii XMG1930 dla małych i średnich firm od Zyxel Networks

Seria XMG1930 dodaje małym, a także średnim firmom rozwiązanie, które uzupełnia rosnące zapotrzebowanie na przepustowość sieci zmodernizowanych do standardu: Wi-Fi 6, Wi-Fi 6E i Wi-Fi 7. Jest to możliwe dzięki łączom uplink 10G dla transmisji światłowodowej i miedzianej. Dostępne w ramach serii XMG1930 przełączniki wyposażone są w 24 wielogigabitowe złącza 2.5G przeznaczone do podłączania bezprzewodowych punktów dostępowych, serwerów oraz stacji roboczych. Dzięki zarządzaniu hybrydowemu NebulaFlex użytkownicy mogą niezwykle prosto zarządzać przełącznikami za pomocą: tradycyjnego interfejsu lokalnego, albo poprzez bezpłatną platformę chmurową Nebula. Oznacza to, że mogą w dowolnym momencie wybrać, kiedy potrzeba, metodę zarządzania, która najlepiej pasuje do ich środowiska sieciowego. Ma to miejsce przy znacznym zapasie wydajności i możliwościach rozbudowy sieci, bez wymiany kabli. Jeden z modeli serii XMG1930, zwany: XMG1930-30HP, obsługuje standardy: PoE+ oraz PoE++, dzięki czemu może zasilać szereg urządzeń PoE, w tym: kamery monitoringu, systemy kontroli dostępu, punkty dostępowe Wi-Fi 6/6E, czy przyszłe rozwiązania Wi-Fi 7. Jak objaśnia starszy wiceprezes jednostki biznesowej w firmie Zyxel Networks, Kell Lin:

"Przełączniki z serii XMG1930 zaprojektowano z myślą (...) o wzrastających wymaganiach, i to w ramach przepustowości. W miarę przechodzenia na: nowsze i bardziej wydajne technologie łączność wielogigabitowa musi dotrzymywać kroku zmianom - by zagwarantować, że różne z urządzeń będą działały według oczekiwań. Nowe przełączniki stanowią pełny potencjał sieci i eliminują wąskie gardła, przyspieszając dostęp do usług."

Wielogigabitowe, inteligentne przełączniki z serii XMG1930 dla małych i średnich firm od Zyxel Networks

Wysokowydajny robot współpracujący OMRON TM20 przeznaczony do ciężkich ładunków

Firma OMRON ogłosiła wprowadzenie na rynek nowego kobota OMRON T20, ładowności: 20 kg. Nowy kobot nadaje się np. do paletyzacji, obsługi maszyn, a także transportu materiałów. Podczas obsługi ciężkich ładunków OMRON TM20 zajmuje małą powierzchnię, a jego zasięg to 1,3 m. Nowy kobot został przemyślany pod kątem współpracy z czujnikami, sterownikami i oprogramowaniem z firmy OMRON. Jedną z najważniejszych cech kobota OMRON TM20 jest jego konstrukcja o wadze 33 kg. Zapewnia ona integrację z robotami mobilnymi, oferując czy to elastyczność czy to wydajność w środowiskach przemysłowych. Kobot został wyposażony w specjalne osłony przegubu, które chronią go w czasie procesu cięcia przed: olejem i innymi niebezpiecznymi materiałami, dzięki czemu nadaje się do zastosowań, które mają na uwadze obsługę maszyn. Jest to produkt objęty aż dwuletnią gwarancją po rejestracji. Jak przedkłada dyrektor ds.: marketingu produktów stacjonarnych oraz kobotów w firmie OMRON, Fernando Vaquerizo:

"Cieszymy się z wprowadzenia na rynek modelu OMRON TM20, który to poszerza możliwości naszej rodziny kobotów (...). OMRON TM20 zaprojektowany jest z myślą o łatwej obsłudze czy niezawodności lub bezpieczeństwie. Odciąża on operatorów od zadań w całości powiązanych z podnoszeniem ciężkich ładunków, a jednocześnie pracuje bezpiecznie wśród ludzi."

Wysokowydajny robot współpracujący OMRON TM20 przeznaczony do ciężkich ładunków

Aplikacja montażu przy użyciu kobotów HC10

Jeszcze do niedawna firma Fagerhult miała doświadczenie wyłącznie w automatyzacji, które zamykało się w pięciu robotach Yaskawa Motoman. Zmieniło się to jednak wraz z nadejściem robotów współpracujących (ang. cobots), marki HC10. Chcąc samodzielnie zbudować idealne rozwiązanie, firma Fagerhult stanęła przed wyzwaniem podziału produktów przez wzgląd na zadania montażowe dla robotów, a także przetestowania, oceny i konstrukcji dobrej aplikacji. Dzięki szkoleniu oraz wsparciu ze strony firmy Yaskawa, dział automatyki firmy Fagerhult był w stanie: przeprowadzić wszystkie testy, jak również ocenić i opracować swą aplikację. Mowa tu o przede wszystkim o zadaniach: montażu: wejścia przewodu/wtyczki i paneli na zatrzaski, mocowania sterownika, a także pobierania i umieszczania listew zaciskowych. Zastosowanie, w istocie, znaczników RFID  zagwarantowało śledzenie wielu komponentów. Dzięki skanerom bezpieczeństwa, coboty HC10 mogą pracować na przemian, w trybach: przemysłowym (pełna prędkość) i współpracy (zredukowana prędkość). Takie podejście sprawiło, że firma Fagerhult postanowiła zrealizować przyszłe projekty z zastosowaniem przytoczonych robotów. Zasługą kobotów HC10 jest wieloseryjna produkcja Fagerhult, w liczbie przeszło 240 sztuk produktów dziennie, przy jednoczesnej redukcji wielu powtarzalnych i uciążliwych zadań ręcznych. Całe doświadczenie i know-how w obszarze aplikacji oraz oprogramowania może śmielej pozostać w obrębie przedsiębiorstwa.

Robot współpracujący HC10

AIR 15 AL: niezwykle wydajny kompresor powietrza firmy NAVITEL o wielu zastosowaniach

Firma NAVITEL wprowadziła do sprzedaży bezprzewodowy kompresor powietrza - AIR 15 AL. Odznacza się on niewielką wagą, kompaktowymi rozmiarami, a także oryginalnym designem. Opracowany przez NAVITEL kompresor zawiera baterię litowo-jonową o pojemności ok. 2000 mАh. Wydajność pracy kompresora sięga 15 l/min, a gwarantowane przez niego maksymalne ciśnienie powietrza osiąga 120 PSI (8,27 bar). Kompresor AIR 15 AL zasilany jest przez złącze USB-C, a czas jego ładowania szacowany jest na: 4 godziny. Ładowanie może odbywać się za pomocą kabla dołączonego do urządzenia, z poziomu gniazdka lub przez adapter zapalniczki samochodowej. AIR 15 AL został wyposażony w ekran LCD, na którym to występują kluczowe wskaźniki, i przyciski funkcyjne. Urządzenie oferuje możliwość pomiaru ciśnienia - wystarczy włączyć zasilanie, a  wartość na wyświetlaczu wskaże aktualne ciśnienie powietrza choćby w oponach. Producent zdecydował się wzbogacić kompresor o latarkę LED - z opcją prezentacji światła stałego, migającego i SOS. W zestawie znajdują się: wąż pneumatyczny, jak również 4 adaptery zaworu, które umożliwiają napompowanie nie tylko kół aut, ale też materaców, piłek czy zabawek do pływania.

Kompresor powietrza AIR 15 AL

SKINTOP BRUSH ADD-ON: innowacyjna nakrętka firmy Lapp Group przeznaczona do skutecznego ekranowania EMC

Dławnica kablowa z tworzywa sztucznego czy pełne 360 stopni osłony EMC: jest to możliwe z najnowszą nakrętką SKINTOP BRUSH ADD-ON firmy Lapp Group. Teraz można dość łatwo zastosować dławnicę z tworzywa sztucznego dla wejść kablowych w szafach sterowniczych. Dzięki nakrętce SKINTOP BRUSH ADD-ON nie potrzeba dłużej używania dławnicy mosiężnej. Nadzwyczaj elastyczne druty mosiężne, które budują "szczoteczkę", są w pełni zintegrowane, jeśli chodzi o nakrętki. Dla aplikacji wymagających bardzo dobrego ekranowania EMC można użyć dławnice z tworzywa sztucznego, dostępne przy innych rozwiązaniach. Nie ma potrzeby zamawiania dodatkowych dławnic mosiężnych, co upraszcza zamówienia i daje oszczędności magazynowych przestrzeni. Nakrętka SKINTOP BRUSH ADD-ON jest właściwa dla wszelkich otworów przelotowych. Można ją z łatwością wszędzie montować.

Nakrętka SKINTOP BRUSH ADD-ON

Możliwe do wielokrotnego ładowania baterie eneloop firmy Panasonic

Pracujące w temperaturze powyżej -20°C baterie można bezpiecznie naładować blisko 2100 razy. Zapewniane przez baterie eneloop napięcie dosięga 1,2 V. Każda z baterii odznacza się: niskim współczynnikiem samorozładowania. Ich zastosowania to m.in.: kamerki bądź latarki. Opracowane przez Panasonic baterie eneloop oferowane są w pojemnościach minimum 800 mAh - dla baterii AAA bądź 2000 mAh - dla baterii AA. Po 10 latach przechowywania baterie te opatruje 70% pierwotnych pojemności. Związany z nimi efekt pamięci jest niezauważalny. Wszystkie baterie eneloop są fabrycznie naładowane za pośrednictwem źródeł słonecznych. Średni czas ładowania baterii sięga 1,5 godziny. Po zakończeniu eksploatacji baterie eneloop można poddać recyklingowi. Stabilna praca tych baterii jest gwarantowana, szczególnie gdy chodzi o wymagające warunki. Są to doborowe zamienniki baterii alkalicznych, do nabycia w sprzedaży. Baterie eneloop są dostarczane w opakowaniach po 2, 4 bądź 8 sztuk. Znakomite parametry w temperaturze 0°C są zachowane - kosztem jednakże krótszego czasu działania obowiązującego w przypadku temperatury pokojowej.

Możliwe do wielokrotnego ładowania baterie eneloop firmy Panasonic

Nowa generacja szlifierek FSG AD IV od Maschinen Wagner

Szlifierki serii FSG AD IV posiadają intuicyjny system sterowania - wystarczy zaledwie kilka wpisów oraz doborowy panel dotykowy, na którym widać co się dzieje. Cyfrowy wyświetlacz jest, w pełnej swojej rozciągłości, całkowicie zintegrowany ze wspomnianą rodziną szlifierek. Wysoka wydajność szlifierek serii FSG AD IV jest zapewniona dzięki bezstopniowej regulacji prędkości. Wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem pozwala na wyciągnięcie wielu, istotnych wniosków odnośnie obciążenia wrzeciona, które stosuje się w procesie szlifowania. Zastosowano alarm wibracyjny informujący o nieprawidłowościach procesu. Poprzez proste i szybkie wprowadzanie danych dla cykli szlifowania powierzchniowego, krzyżowego, a nawet wgłębnego, nowa generacja szlifierek FSG AD IV jest wszechstronna oraz wygodna w użyciu. Wyważanie ściernicy w szlifierkach jest kluczowym standardem, a oprogramowanie idealnie, w rzezy samej, oblicza regulację 3 ciężarków w kołnierzu.

Jedna ze szlifierek z serii FSG AD IV

Firma iiyama prezentuje nową, ergonomiczną podstawę z regulacją wysokości

Niedawno firma iiyama pokazała nową podstawę z regulacją wysokości, która: jest w całości ergonomiczna oraz sprzyja utrzymaniu właściwej postawy, podczas pracy z komputerem. Jej minimalistyczny design pomaga użytkownikom zachować, w istocie, schludne miejsce pracy. Najnowsza podstawa została zaprojektowana z myślą o osobach, które spędzają kilka godzin pracując z komputerem przy biurku, a ergonomia pracy stanowi dla nich dość istotną sprawę. Podstawa firmy iiyama uwzględnia regulację wysokości do: 150 mm, podczas gdy związana z nią stopa ma funkcję obrotu o 90°, która umożliwa przekręcanie ekranu, z orientacji poziomej do pionowej. Opcja obrotu jest szczególnie pożyteczna w aplikacjach, które niezwykle dobrze wspomagają edycję dokumentów, czy podczas pracy nad portretowymi zdjęciami. Prócz tego stopa zapewnia również funkcje pochylania. Stopa została wyposażona w prostą podstawkę i może służyć do umieszczania: klawiatury lub długopisów. Za prostotą wyglądu idzie dogodny montaż podstawy. Podstawa jest już przymocowana do stopy, za pomocą wkręconej śruby. To sprawia, że montaż ekranu jest niezwykle prosty dla każdego użytkownika.

Nowa, ergonomicznap podstawa firmy iiyama z regulacją wysokości

CLAAS connect - cyfrowy multitool dla gospodarstwa

W przydomowym warsztacie użytkownik maszyn ma zwyklewszystkie, niezbędne narzędzia do naprawy sprzętu. Nie brakuje również podstawowych materiałów eksploatacyjnych. Teraz przenieśmy to do świaata cyfrowego. To właśnie jest CLAAS connect - pakiet aplikacji online, który zwiększa komfort użycia maszyn, niezależnie od pór dnia i miejsc użytkowania maszyn. Dzięki CLAAS connect, każdy użytkownik maszyn CLAAS jest w stanie sam: rozkodować kod błędu i dowiedzieć się, który z elementów uległ awarii, lub też który parametr wymaga uwagi, odnaleźć odpowiednie części oraz zamówić je online. Może też ustalić ile siatki, sznurka i folii potrzeba. Posiadacze sieczkarni z zakiszaczem obliczą potrzebną ilość środka zakiszającego. Wykazy środków smarnych pomogą w zamówieniu właściwego oleju bądź smarów. Dostępna instrukcja zawsze będzie pod ręką i przypomni to, czego nie da się łatwo zapamiętać. Jeśli już wiadomo, który podzespół uległ awarii, obecny na platformie CLAAS connect program "Parts Doc" pozwoli odnaleźć każdy, kluczowy komponent. Szukanie ułatwiają łatwe do zrozumienia rysunki techniczne. Kolejny etap to: "Parts Shop" - jeśli są już znane numery części, to można dokonać ich zamówienia. Platforma CLAAS connect zapewnia: podgląd stanu maszyn online wraz z dostępem do 365FarmNet, konfigurator maszyn i podgląd parku maszynowego razem z pozycją na mapie.

CLAAS connect - cyfrowy multitool dla gospodarstwa

Legendarne biuro stylistyczne Pininfarina zaangażowane w projekt elektrycznego pojazdu Izera

Firma ElectroMobility Poland (EMP) współpracuje z biurem stylistycznym Pininfarina, jeżeli mowa o stylistyce polskiej marki samochodów elektrycznych Izera. Współpraca dwóch firm obejmuje design łącznie 3 modeli wspomnianej marki pojazdów: SUV-a, hatchbacka i kombi. Ogłoszenie współpracy między EMP, a włoskim studiem stylistycznym Pininfarina nastąpiło 21 marca 2023 roku, podczas spotkania przedstawicieli obydwu firm z mediami w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Ogłoszeniu temu towarzyszyły: różne warsztaty z projektowania, a także zapowiedź programu stażowego w Turynie dla młodych projektantów.  Współpraca ze studiem stylistycznym obejmuje: projekty nadwozi i wnętrz, a także interfejsy HMI (ang. Human-Machine Interface) gamy modelowej 3 samochodów elektrycznych: SUV-a, hatchbacka i kombi. Pojazdy elektryczne Izera zostaną wykonane w oparciu o platformę SEA. Jak wskazuje dyrektor rozwoju technicznego produktu w firmie ElectroMobility Poland (EMP), Łukasz Maliczenko:

"Możliwość współpracy z utytułowanym, doświadczonym partnerem jakim jest Pininfarina, to kolejny krok na drodze do seryjnej produkcji lzery. Jako nowa marka musimy odnaleźć własną przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku. Ponadczasowy oraz atrakcyjny design ma być tą z cech, które wyróżnią lzerę. Współpraca naszych projektantów z biurem Pininfarina oznacza, w całej istocie, gwarancję, że stylistyka Izery zaistnieje przy zachowaniu różnych standardów branżowych. Kooperacja Izery z wiernym partnerem, o bardzo ugruntowanej pozycji w branży, to jasny sygnał dla rynku, że projekt jest na dobrej ścieżce i rozwija się zgodnie z planem oraz przyjętymi założeniami."

Jeden z modeli pojazdu elektrycznego Izera

Polska premiera wycinarki laserowej iNspire firmy Eagle Lasers na targach STOM-LASER w Kielcach

Firma Eagle Lasers z dumą zapowiada polską premierę wycinarki laserowej iNspire, o mocy: 30 kW. Jej oficjalna odsłona odbędzie się na targach STOM-LASER w Kielcach, w dniach 28-31 marca 2023 roku. Wszyscy zainteresowani są w trakcie wskazanej premiery mile widziani. Firma Eagle Lasers to pochodzący z Polski lider technologiczny w obszarze systemów cięcia laserowego w technologii fiber. Jej wyjątkowe komponenty, wliczając głowicę tnąca eVa oraz najnowocześniejsze technologie cięcia, pozwalają uzyskać znaczny poziom produktywności, przy małym koszcie wytwórstwa. Światowa premiera wycinarki laserowej iNspire, która była, w istocie, na targach BlechExpo, w Stuttgarcie, odbiła się szerokim echem w mediach. Firma Eagle Lasers serdecznie zaprasza do odwiedzin jej stoiska nr D-35 na targach STOM-LASER w Kielcach. Przedstawiciele firmy z przyjemnością zaprezentują maszynę o mocy 30 kW. Jak wyjaśnia prezes firmy Eagle Lasers, Marcin Ejma:

"Cieszymy się, że możemy pokazać nasz unikatowy produkt, którym jest wycinarka laserowa iNspire (...). Nasz zespół pracował nad budową tej maszyny, która oferuje znaczną wydajność, obok niezawodności pracy. Wierzymy, że iNspire, o mocy 30 kW, odmieni reguły gry w branży. Nie możemy się doczekać zaprezentowania możliwości maszyny na targach w Kielcach."

Polska premiera wycinarki laserowej iNspire firmy Eagle Lasers na targach STOM-LASER w Kielcach

Firma Asseco Data Systems wprowadza usługę kwalifikowanych e–Doręczeń

Wprowadzenie rejestrowanego doręczenia elektronicznego to następny krok do cyfryzacji i ograniczenia liczby papierowych dokumentów. Rezultat prawny przesyłania korespondencji drogą elektroniczną będzie równoważny z roznoszeniem papierowych dokumentów. Oprócz Poczty Polskiej kwalifikowane e-Doręczenia oferują także firmy, m.in. Asseco Data Systems. W celu skorzystania z e-Doręczeń, zarówno firmy, jak i osoby prywatne otrzymują unikatowy adres doręczeń elektronicznych nadawany przez Ministerstwo Cyfryzacji. Składa się on z 36 znaków, które są, bez wątpienia, połączone z podmiotem będącym jego właścicielem. Dane o nadanym adresie dostępne są w Bazie Adresów Elektronicznych. Skrzynkę e-Doręczeń firmy Asseco Data Systems może założyć zarówno podmiot prawny (np. firma) jak i osoba fizyczna. Usługa oferowana przez Asseco Data Systems może być dopasowana do potrzeb organizacji, wliczając w to integrację z rozwiązaniami korporacyjnymi. Pozwala to na wierne prowadzenie korespondencji z: administracją publiczną, osobami fizycznymi i firmami. Jak mówi kierownik produktu w firmie Asseco Data Systems, Paweł Wojtaszyk:

"e-Doręczenia to usługa, której bardzo brakowało na polskim rynku. Rozwiązanie to znacząco ułatwia i przyspiesza nie tylko prowadzenie biznesu, ale też realizowanie codziennych spraw. Wysyłka korespondencji nie jest już ściśle zależna od godzin pracy urzędów pocztowych (...) i jej bezpieczeństwo stoi na idealnym poziomie (...). e-Doręczenia są ostatnią, brakującą usługą zaufania na poziomie unijnym. Ten rynek tworzy się na naszych oczach. Jako dostawca mamy nadzieję, że uda się stworzyć rynek doręczeń elektronicznych, w którym synergia dostawców publicznych i komercyjnych zachęci wszystkich do stosowania e-Doręczeń - na obszarze Unii Europejskiej."

Firma Asseco Data Systems wprowadza usługę kwalifikowanych e–Doręczeń

Firma Emitel zbuduje system inteligentnego zarządzania miejscami parkingowymi w Ostrowie Wielkopolskim

Na zlecenie miasta Ostrów Wielkopolski, firma Emitel wdroży system monitorowania aż 1000 miejsc parkingowych w tym mieście. Oparte na koncepcie Internetu Rzeczy (IoT) rozwiązanie pomoże kierowcom szybko odnaleźć wolne miejsca do parkowania o każdej porze dnia i nocy. W ramach przewidzianych prac, firma Emitel zainstaluje około 1000 czujników parkingowych, na 6 parkingach, i 10 inteligentnych tablic informacyjnych. Wszystkie czujniki będą posiadać: radarowe oraz magnetyczne systemy detekcji pojazdów. Dzięki błogiej współpracy z miastem Ostrów Wielkopolski, firma wdroży kompletny system informatyczny, przeznaczony do pełnej obsługi rozwiązania. System monitorowania miejsc parkingowych będzie oparty o sieci: GSM i LoRaWAN w zakresie komunikacji z tablicami informacyjnymi. Informacje o każdym wolnym miejscu będą, domyślnie, udostępnione wybranym aplikacjom parkingowym. Budowa całości systemu ma pochłonąć, bagatela, 1,7 miliona złotych. Jak przyznaje wiceprezes zarządu firmy Emitel, Maciej Staszak:

"Niezwykle nas cieszy, że Ostrów Wielkopolski zdecydował się na to, by zamontować u siebie system, który sprawdza się w innych miejscach w Polsce. Jesteśmy, do gruntu, przekonani, że realizacja koncepcji Inteligentnych Miast może oznaczać wyborne korzyści dla: mieszkańców i jednostek administracji publicznej oraz przedsiębiorstw prywatnych (...). Rozwiązania Emitel w istocie przyczyniają się do rozwoju inteligentnych miast w Polsce. To rozwiązanie pomoże z szybszą lokalizacją wolnych miejsc parkingowych, ale też spowoduje, że powstrzymane będą pędy pojazdów (...), kierowcy zaoszczędzą na paliwie (...) i zmniejszy się emisja spalin."

Firma Emitel zbuduje system inteligentnego zarządzania miejscami parkingowymi w Ostrowie Wielkopolskim

Firma Apple przedstawia usługę «Shop with a Specialist over Video»

Klienci w Stanach Zjednoczonych mogą skontaktować się, a także odbyć wideorozmowę ze specjalistą Apple. W ten sposób można zdobyć chociażby: iPhone'a 14 oraz iPhone'a 14 Plus. Usługa "Shop with a Specialist over Video" łączy klientów, którzy są zainteresowani kupnem iPhone’a z zespołem sprzedażowym poprzez wideorozmowę. Nowa usługa pozwala obejrzeć najnowsze modele, odkryć istotne funkcje, a także poznać ofertę programu: "Apple Trade In", sposoby przejścia na system operacyjny iOS i użyteczne opcje finansowania. Po rozpoczęciu połączenia klienci mogą porównać funkcje, kolory i rozmiary urządzenia, a następnie znaleźć najlepszą ofertę dla siebie. Usługa "Shop with a Specialist over Video" jest polecana osobom, które są w Stanach Zjednoczonych. Jest ona zapewniana codziennie w godzinach: 7-19 czasu pacyficznego. Podczas wideorozmowy osoba z zespołu sprzedażowego Apple jest obecna na kamerze wraz z udostępnianym przez siebie ekranem. Jeżeli sesja jest niedostępna, lub jeżeli klient chce uzyskać dostęp do strony w innych godzinach, może skontaktować się za pomocą telefonu lub czatu, 24 godziny na dobę.

Usługa "Shop with a Specialist over Video" jest dostępna tutaj.

Usługa «Shop with a Specialist over Video»

18. Ogólnopolska Konferencja Techniczna Sonel

Metody pomiarów rezystancji uziemień i potrzebne wymogi ochrony przeciwporażeniowej w instalacjach niskiego napięcia, a także znaczna rola magazynów energii w polskim systemie elektroenergetycznym - to określone z tematów, które zostaną opisane podczas tegorocznej Konferencji Technicznej Sonel. Osiemnasta już edycja spotkania ma odbyć się między 17. i 19. maja 2023 roku w Green Mountain Hotel w Karpaczu. Do udziału w Konferencji namawia sam prezes firmy Sonel, Tomasz Wiśniewski:

"Serdecznie zapraszam na tegoroczną edycję konferencji technicznej Sonel. Doświadczeni w swojej klasie wykładowcy i przedstawiciele czołowego producenta przyrządów pomiarowych są gwarancją najwyższego poziomu merytorycznego konferencji, a dzięki starannie dobranej tematyce będą mogli Państwo poznać najnowsze trendy w zakresie profesjonalnej aparatury pomiarowej. W tym roku spotkamy się w Karpaczu, w pięknym hotelu, którego teren graniczy z Karkonoskim Parkiem Narodowym - a z okien malują się krajobrazy Śnieżki. Jestem bardzo przekonany, że te malownicze okoliczności przyrody będą wybitnym uzupełnieniem naszego wydarzenia."

Koszt udziału w Konferencji wynosi 2300 zł netto, rzem z dopłatą do pokoju jednoosobowego w wysokości: 400 zł netto. Podane ceny obejmują: zakwaterowanie na 2 noclegi, parking przy hotelu, wyżywienie, elektroniczne materiały konferencyjne i certyfikat udziału w konferencji.

Aby wziąć udział w Konferencji, należy wypełnić kartę zgłoszenia.

18. Ogólnopolska Konferencja Techniczna Sonel

Zobacz również:

Dowiedz się więcej na temat:

Alutronic, Apator, Apple, Asseco Data Systems, AVT Korporacja, Bottneuro, BRYMEN, Canon, CLAAS, Eagle Lasers, Eaton, ElectroMobility Poland (EMP), Emitel, Eltronix, Fagerhult, Festo, Helukabel, iiyama, Lapp Group, LG Electronics, Maschinen Wagner, NASK PIB, NAVITEL, NeoCortec, OMRON, Orange, Panasonic, Pepperl+Fuchs, Pininfarina, Poczta Polska, RECOM Power, Samsung, Schützinger, Sonel, Transfer Multisort Elektronik (TME), Underwriters Laboratories, TAURON, Yaskawa, Wentronic, Zyxel Networks

Firma: AVT Korporacja
Tematyka materiału: AIR 15 AL, eneloop, iNspire, Miamind, OMRON TM20, XMG1930
AUTOR
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"