Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

18. Ogólnopolska Konferencja Techniczna Sonel

Article Image
Metody pomiarów rezystancji uziemień, obowiązujące wymagania w obszarze ochrony przeciwporażeniowej w instalacjach niskiego napięcia i zadania magazynów energii, w polskim systemie elektroenergetycznym - to część tematów, które zostaną poruszone w czasie tegorocznej Konferencji Technicznej Sonel. Osiemnasta edycja spotkania ma odbyć się w dniach: 17-19 maja 2023 roku, w Green Mountain Hotel w Karpaczu.

Do udziału w 18. Ogólnopolskiej Konferencji Technicznej Sonel podmawia prezes firmy Sonel, Tomasz Wiśniewski:

"Serdecznie zapraszam na tegoroczną edycję konferencji technicznej Sonel. Doświadczeni w swojej klasie wykładowcy i przedstawiciele czołowego producenta przyrządów pomiarowych są gwarancją najwyższego poziomu merytorycznego konferencji, a dzięki starannie dobranej tematyce będą mogli Państwo poznać najnowsze trendy w zakresie profesjonalnej aparatury pomiarowej. W tym roku spotkamy się w Karpaczu, w pięknym hotelu, którego teren graniczy z Karkonoskim Parkiem Narodowym - a z okien malują się krajobrazy Śnieżki. Jestem bardzo przekonany, że te malownicze okoliczności przyrody będą wybitnym uzupełnieniem naszego wydarzenia."

Green Mountain Hotel - miejsce organizacji 18. Ogólnopolskiej Konferencji Technicznej Sonel

Koszt udziału w Konferencji wynosi 2300 zł netto, rzem z dopłatą do pokoju jednoosobowego w wysokości: 400 zł netto. Podane ceny obejmują: zakwaterowanie na 2 noclegi, parking przy hotelu, wyżywienie, elektroniczne materiały konferencyjne i certyfikat udziału w konferencji.

Aby wziąć udział w Konferencji, należy wypełnić kartę zgłoszenia.

Program 18. Ogólnopolskiej Konferencji Technicznej Sonel

Pan Tomasz Wiśniewski - prezes firmy Sonel
Wideo
Firma: Sonel
Tematyka materiału: Green Mountain Hotel, Karpacz, konferencje, Sonel, Tomasz Wiśniewski, wydarzenia
AUTOR
Źródło
sonel.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"