Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Taśmy plecione uziemiające Helukabel w ofercie TME

Article Image
W ofercie firmy TME możemy znaleźć szeroki asortyment plecionych taśm uziemiających produkowanych przez firmę Helukabel.

Taśmy plecione uziemiające firmy Helukabel przeznaczone są do aplikacji EMC w redukcji zakłóceń. Zaokrąglone styki są tłoczone bezszwowo. Całość taśmy jest wykonana z miedzi ocynowanej. Plecionki są odporne na cykliczne przegięcia i mogą pracować w szerokim zakresie temperatur, od (-20)°C do 125°C. Grubość pojedynczego drutu w pasemku to 0,2 mm. 

Taśmy plecione, lub po prostu „plecionki”, najczęściej spotyka się w samochodach (np. jako przewód masy silnika), a także w rozdzielniach i rozdzielnicach. Jednak obszar ich zastosowań jest dużo szerszy. Produkty te znajdują zastosowanie praktycznie w każdej gałęzi przemysłu: transporcie kolejowym, energetyce, robotyce, automatyce (linie produkcyjne, maszyny ciężkie), a nawet jako elementy panelu sterowania czy szafy sterującej.

W ofercie TME znajdziemy plecionki Helukabel montowane za pomocą złącza oczkowego (średnica otworu 4,5 mm lub 8,5 mm). Występują w długościach od 0,1 m do 0,5 m, a przekrój ich przewodu wynosi od 6 mm² do 25 mm².Plecionkę typu HELU-11008412 przedstawia ilustracja 1.

Taśma uziemiająca HELU-11008412

Podstawowe parametry tej taśmy zawiera tabela 1.

Parametry taśmy HELU-11008412

Do tego artykułu dołączona jest karta katalogowa plecionek w której znajdziemy dokładne parametry wszystkich dostępnych taśm tego producenta. Warto pamiętać, że w razie potrzeby producent bardzo chętnie wykona taśmę “na miarę” spoza dostępnego asortymentu.

Do pobrania
Download icon Karta katalogowa
Firma: Transfer Multisort Elektronik (TME)
Tematyka materiału: Taśmy uziemiające Helukabel
AUTOR
Źródło
www.tme.eu
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"