Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Kable połączeniowe Goobay Plus z oferty TME

Article Image
W dzisiejszych czasach rosnących rozdzielczości i prędkości odświeżania ekranów i co za tym idzie konieczności bardzo szybkiego przesyłu danych bardzo istotna jest jakość złącz oraz przewodów używanych w systemach audio-wideo. W ofercie TME pojawiła się seria premium przewodów niemieckiego producenta Goobay oznaczona “Goobay-Plus”.

Seria ta jest przewidziana do spełniania oczekiwań nie tylko konsumentów, ale również profesjonalistów i użytkowników oczekujących najwyższej jakości w swojej domowej instalacji multimedialnej. 

Kable z serii Goobay Plus charakteryzują się metalową obudową oraz pozłacanymi złączami o zminimalizowanym oporze i stykach uodpornionych na korozję. Dodatkową cechą tych przewodów jest ochrona przed zginaniem oraz elastyczny płaszcz przewodu zapewniający długotrwałą jakość produktów.

W katalogu TME znajdziemy szeroki wybór kabli z tej serii. Znajdziemy tam między innymi kable audio-wideo, audio oraz antenowe.

  • Kable audio-wideo (ilustracja 1) są zgodne ze standardami HDMI, DisplayPort oraz DVI-D (24+1). Wszystkie modele wspierają przesył obrazu o rozdzielczość UHD tj. 4K 2160p dla częstotliwości odświeżania obrazu 50 Hz i 60 Hz.
Przewód DisplayPort z serii GOOBAY-PLUS
  • Kable audio wyposażone w złącza RCA, tzw. „chinch” (ilustracja 2).
Przewód Audio z serii GOOBAY-PLUS
  • Kable antenowe o standardowej impedancji 75 Ω (ilustracja 3), wyposażone w złącza koncentryczne lub złącza typu F. Wysoka jakość tych produktów zapewnia stabilny sygnał nawet w skomplikowanych instalacjach domowych, gdzie często obok siebie przebiegają sygnały telewizji naziemnej (DVB-T/DVB-T2), kablowej (DVB-C) i satelitarnej (DVB-S/DVB-S2).
Przewód antenowy z serii GOOBAY-PLUS

W katalogu TME znajdziemy również duży wybór przewodów optycznych Toslink tego producenta. W materiałach dodatkowych do tego artykułu umieszczone są karty katalogowe wybranych kabli audio-wideo, audio i antenowych z tej serii. Wszystkie produkty dostępne są bezpośrednio z magazynów TME, dzięki czas dostawy jest skrócony do minimum.

Do pobrania
Download icon Karta katalogowa kabla audio-wideo Download icon Karta katalogowa kabla audio Download icon Karta katalogowa kabla antenowego
Firma: Transfer Multisort Elektronik (TME)
Tematyka materiału: Przewody audio i audio-wideo GOOBAY-PLUS
AUTOR
Źródło
www.tme.eu
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"