Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Tygodniowy Przegląd Nowych Produktów - 2.12.2022 r.

Article Image
Przedstawiamy podsumowanie produktowych nowości oraz kluczowych wydarzeń mijającego tygodnia. Przegląd obejmuje m.in. przełączniki sieciowe, układy scalone, transoptory, diody prostownicze i oprogramowanie.

TL-SG3428XF i TL-SX3206HPP: funkcjonalne przełączniki firmy TP-Link zgodne z platformą Omada SDN

Dzięki odpowiednim funkcjom zarządzania, przełączniki: TL-SG3428XF i TL-SX3206HPP są stosowane w firmach, dla których potrzeba unikalnej i skalowalnej sieci do transmisji sporej liczby danych. Każdy z przełączników może być mocowany w szafach rack. Stworzone przez TP-Link przełączniki obsługują protokół IPv6, pozwalając na ścisłą konfigurację VLAN. Są to funkcjonalne rozwiązania, które można obsługiwać zdalnie, niezależnie od miejsca i czasów. Działający w warstwie L2+ przełącznik TL-SG3428XF ma 24 gigabitowe sloty SFP (z czego 4 to tandemy SFP/RJ45) oraz 2 porty konsolowe: RJ45 i micro-USB. Dwa zasilacze dostępne w przełączniku gwarantują bardzo idealne działanie urządzenia. W przypadku przełącznika TL-SX3206HPP, również pracującego w warstwie L2+, znajdują się 4 porty RJ45 10G, zgodne ze standardami: 802.3bt, 802.3at czy 802.3af, 2 sloty SFP+ 10G lub też porty konsolowe: RJ45 i micro-USB. Moc wyjściowa tego przełącznika wynosi 200 W, dzięki czemu może zasilać m.in. punkty dostępowe Wi-Fi 6, kamery PTZ, systemy automatyki budynkowej oraz nagłośnienia - jednym przewodem można dostarczać dane z zasilaniem lub bez niego, kiedy tylko potrzeba. Dzięki konfiguracji VLAN, każda sieć może być dzielona na mniejsze segmenty, co wzmacnia jej bezpieczeństwo oraz wydajność. Przełączniki: TL-SG3428XF i TL-SX3206HPP zapewniają funkcję IGMP Snooping, która sprawia, że wymiana ruchu multicast w sieci jest samodzielnie kontrolowana i limitowana. Oba przełączniki mogą być zarządzane na 3 sposoby: przy użyciu interfejsu GUI dostępnego w przeglądarce, poprzez wiersz poleceń (CLI), lub dzięki integracji z platformą Omada SDN, która umożliwia integrację urządzeń sieciowych i budowę w całości skalowalnych sieci. Platforma ta zapewnia dużą stabilność oraz niezawodne zabezpieczenia, zwłaszcza dla potrzeb hotelarstwa, edukacji, sprzedaży detalicznej, czy biur. Przełączniki: TL-SG3428XF i TL-SX3206HPP objęte są pięcioletnią gwarancją producenta.

Przełącznik TL-SG3428XF
Przełącznik TL-SG3428XF
Przełącznik TL-SX3206HPP
Przełącznik TL-SX3206HPP

Funkcjonalne zestawy STMicroelectronics i Vittascience

Przy współpracy ze startupem Vittascience, firma STMicroelectronics przygotowała zestawy edukacyjne "Discovery" oraz "Connected Measurement Station". Zestawy te są pożytecznym uzupełnieniem przedmiotów technicznych, których młodzież uczy się w trakcie swej edukacji. Skierowane do uczniów szkół podstawowych i średnich zestawy mają za zadanie powiększać znajomości nauk technicznych. Zestawy edukacyjne: "Discovery" i "Connected Measurement Station" są w całości złożone z komponentów elektronicznych firmy STMicroelectronics. Jest to niezbędna pomoc dydaktyczna ułatwiająca realizację kursów praktycznych. Zestawy firmy STMicroelectronics programowane są przy użyciu darmowego interfejsu Vittascience. Można stosować język blokowy, C lub Python, by tworzyć projekty pisane przywołanym 2 zestawom. W przypadku zestawu "Discovery" jest to płytka z mikrokontrolerem STM32 dedykowana dla osób początkujących. Zestaw ten pozwala w dobry sposób wejść w świat elektroniki. Każda z osób może tworzyć projekty, wykorzystując mikrokontroler oraz sensory. Zestaw "Connected Measurement Station" umożliwia z kolei budowę oryginalnej stacji pomiarowej z sensorami z STMicroelectronics. Zestaw posiada bezprzewodowy interfejs LoRaWAN. Istnieją mozliwości przechowywania wyników pomiarów dla potrzeb późniejszych analiz.

Od lewej strony: zestaw "Connected Measurement Station" i zestaw "Discovery"

LSM6DSV16X: innowacyjny układ IMU od STMicroelectronics

Firma STMicroelectronics zaprezentowała układ IMU o oznaczeniu: LSM6DSV16X. Układ ten stosuje technologię Sensor Fusion Low Power (SFLP), sztuczną inteligencję czy adaptacyjną samokonfigurację (ASC). Jest to złączenie trójosiowego akcelerometru, a także trójosiowego żyroskopu, które obsługuje interfejs I3C. Układ jest funkcjonalnym, autorskim rozwiązaniem. Zaawansowana architektura układu LSM6DSV16X gwarantuje dogodne przetwarzanie wielu informacji. Nowy układ nadaje się m.in. do precyzyjnego rozpoznawania gestów w zestawach słuchawkowych XR. Przewidziano potrójny rdzeń detekcji, który sprzyja nadzorowi interfejsu użytkownika. Układ LSM6DSV16X charakteryzuje niski czas reakcji na zdarzenia. Związany z uczeniem maszynowym rdzeń układu LSM6DSV16X sprzyja odpowiedniej pracy algorytmów wnioskowania. Część z nich udostepniono w oficjalnym repozytorium STMicroelectronics, na portalu GitHub. Układ LSM6DSV16X cechują unikatowe funkcje AI. Może on zmieniać własny zakres pomiarowy czy częstotliwość pracy. Technologia SFLP zapewnia wierne śledzenie lub rozponawanie gestów przy poborze prądu mniejszym od 15 µA. Dostępna jest rozwiązanie ST Qvar dla czujników, które stykają się z ludzkim ciałem. Układ STMicroelectronics znajduje się w obudowie LGA o wymiarach: 2,5×3×0,83 mm. Jest to produkt, który można mocować dzięki lutowaniu rozpływowemu.

Układ IMU o oznaczeniu LSM6DSV16X

Pamięci RRAM w mikrokontrolerach serii AURIX TC4x firmy Infineon Technologies

Firma Infineon Technologies planuje wkrótce wdrożyć pamięci RRAM (ang. Resistive RAM) w mikrokontrolerach rodziny AURIX TC4x. Mikrokontrolery te dedykowane są m.in. motoryzacji. Dostępne na rynku mikrokontrolery są zwykle wyposażone w pamięć Flash. Pamięć RRAM to szczególna odmiana pamięci wbudowanych. Jest to rozwiązanie, które można produkować na bazie procesu technologicznego poniżej 28 nm. Firma Infineon Technologies stworzyła dobre podstawy pod wdrożenie pamięci RRAM w pojazdowych mikrokontrolerach AURIX TC4x. Jest to możliwe dzięki kluczowej bazie technologicznej oraz zaopatrzeniowej firmy. Pamięć RRAM oferuje znaczącą odporność na zakłócenia, gwarantując prawidłowe zapisy danych. Jej osiągi przewyższają pamięć Flash. Jak mówi dyrektor generalny ds. mikrokontrolerów pojazdowych w firmie Infineon Technologies, Thomas Boehm:

"Oparte na pamięci RRAM mikrokontrolery rodziny AURIX TC4x obejmują (...) nowe interfejsy sieciowe 10Base-T1S i CAN-XL. Pamięć ta oferuje znaczącą wydajność, niskie zużycie energii i optymalne koszty projektowania rozwiązań."

Mikrokontroler serii AURIX TC4x

Niskonapięciowe złącza magnetyczne marki MULTICOMP PRO w ofercie firmy Farnell

Firma Farnell rozszerzyła ofertę swych produktów o magnetyczne złącza marki MULTICOMP PRO. Każde z tych złączy odpowiada za wytrzymałe oraz samozaciskowe połączenia. W razie potrzeby złącza można łatwo demontować. Wszystko to niskonapięciowych zastosowaniach. Dostępne na rynku złącza magnetyczne stają się cenionym rozwiązaniem. Nie inaczej jest ze złączami marki MULTICOMP PRO, które zapobiegają uszkodzeniom kabli. Złącza te spełniają wysokie standardy jakości i mogą być stosowane m.in. w przemyśle, komputerach, a także w medycznych urządzeniach. Złącza magnetyczne MULTICOMP PRO można dostosowywać do wielu aplikacji. Jednym ze wspomnianych złączy jest model MP002495 (patrz zdjęcie z dołu), który umożliwia obrót złącza o 360° bez utraty połączenia. Model spełnia wymogi klasy IP67 i jest przeznaczony np. do ładowania baterii przy prądzie znamionowym 5 A oraz napięciu 30 V. Jak wyjaśnia starszy menadżer w firmie Farnell, Gareth James:

"Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki MULTICOMP PRO. Bardzo się cieszymy z faktu, że możemy zaoferować złącza magnetyczne, które są innowacyjne oraz zmieniają krajobraz połączeń. Proste w użyciu złącza są świetnym rozwiązaniem szczególnie gdy potrzebne jest rozwiąanie, które może obracać się o 360° (...)."

Na dole: złącze magnetyczne MP002495

Transoptor VOA300 od Vishay Intertechnology

Firma Vishay Intertechnology wytworzyła transoptor VOA300, który wypełnia standard AEC-Q102. Jego napięcie przebicia wynosi: 5,3 kV, a czas reakcji jest niski względem pozostałych rozwiązań. Jest to rozwiązanie, które zawiera wykonaną z galo-arsenku glinu (AlGaAs) diodę podczerwoną i 2 fotodiody PIN. Pierwsza diodę wpuszczono w obwód wejściowy transoptora. Pozostałe 2 diody stanowią jego obwody wyjściowe. Jest to wytrzymały i oryginalny element. Pobierający do 15 mW mocy transoptor VOA300 charakteryzuje pojemność wewnętrzna 1 pF oraz liniowość wzmocnienia ±0,25%. Jego wyjścia mogą być dołączane np. do wzmiacniaczy, przetworników analogowo-cyfrowych itp. Transoptor produkcji Vishay Intertechnology może działać w temperaturze otoczenia od -40 do 125°C. Za stabilność sygnałów wyjściowych jest odpowiedzialna para fotodiod PIN. Transoptor VOA300 został sprawiony w szczególności dla falowników i przetwornic DC/DC. Zapewnia on wymianę danych z częstotliwością do 1,4 MHz. Szybki czas reakcji transoptora umożliwia szybką detekcję tętnień napięcia m.in. dla potrzeb systemów odcinających zasilanie. Tym sposobem transoptor nadaje się do pracy w skrajnych warunkach. Wszystko to przy zgodności z dyrektywą RoHS, jak również braku halogenków w strukturze transoptora.

Transoptor VOA300

Dostępne w obudowach: CFP3 i CFP5 diody prostownicze firmy Nexperia

Są to 4 podzespoły o oznaczeniach: PNU65010ER i PNU65010ER-Q (obudowa CFP3), a także PNU65010EP i PNU65010EP-Q (obudowa CFP5). Litera Q w oznaczeniach elementów wyraża ich zgodność z normą AEC-Q101. Wszystko to przy wielu zastosowaniach m.in. w motoryzacji. Oferujące wysokie częstotliwości przełączania diody idealnie sprzyjają redukcji strat mocy w szybko działających rozwiązaniach. Niewielkie rozmiary diod: PNU65010ER, PNU65010ER-Q, PNU65010EP i PNU65010EP-Q pozwalają na tworzenie niezawodnych aplikacji o sporej skali integracji, bez pogarszania najważniejszych parametrów. Każda z diod może być używana np. w ładowarkach pokładowych (OBC), falownikach, konwerterach mocy, inwerterach solarnych i industrialnych zasilaczach. Firma Nexperia inwestuje w rozbudowę swoich linii produkcji, by sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na podzespoły pakowane w obudowy CFP.

Obudowy CFP3 i CFP5

Dedykowana ogrodnictwu wersja Photophyll diod LED rodzin: XLamp XP oraz J Series 2835 firmy Cree LED

Są to wymyślone pod kątem roślin elementy, które emitują białe światło, przy uwydatnieniu barwy zielonej (500-600 nm) oraz stłumieniu barwy czerwonej (600-700 nm) w jego widmie. Odpowiadająca barwie niebieskiej długość fali to wartość nominalna, która wynosi: 450 nm. Nowoczesne systemy oświetlenia LED pomagają zwiększać plony, poprawiać zdrowie roślin oraz redukować zużycie energii. Wersja Photophyll diod LED serii: XLamp XP i J Series 2835 zaistniała z myślą o oprawach ogrodowych. W szczególności są to dwukanałowe oprawy dla m.in. białego i czerwonego koloru. Wydajność diod LED w wersji Photophyll wyraża wielkość PPF (ang. Photosynthetic Photon Flux) niezależna od wzroku człowieka i powiązanych z nim metryk, np. CRI. Jak przyznaje wiceprezes ds. marketingu w firmie Cree LED, David Peoples:

"Wydajność naszych diod LED w wersji Photophyll daje możliwość korzystania z użytecznych rozwiązań (...). Diody te powstały w szczególności dla opraw ogrodniczych nowych generacji."

Wersja Photophyll diod LED serii XLamp XP i J Series 2835

Wkrótce dostępny w Polsce: unikalny samochód elektryczny IONIQ 6 firmy Hyundai Motor Company

Jest to dobry w klasie automobil o zasięgu jazdy do 614 km. Dzięki platformie E-GMP (z ang. Electric-Global Modular Platform) IONIQ 6 dostarcza radości z kierowania autem. W wersji z baterią 77 kWh samochód osiąga szybkość 100 km/h w czasie do 5 sekund. Jest to osiągane przy funkcji szybkiego ładowania baterii - wystarczy ok. 15 minut, aby można było jeździć na maksymalnym dystansie około 351 km. Pojazd zadebiutuje w Polsce na początku 2023 roku. Stosujący niezbędne funkcje bezpieczeństwa samochód elektryczny IONIQ 6 obejmuje m.in. wspomaganie kierownicy, asystenta jazdy autostradowej i asystenta zdalnego parkowania, z czego ostatnie rozwiązanie pozwala parkować pojazd prostopadle, równolegle i ukośnie (bez kierowcy). Z myslą o komfotowej jeździe przewidziane zostały cyfrowe lusterka, ze światłami matrycowymi LED.Samochód IONIQ 6 oferuje funkcję Vehicle-to-Load, dzięki której możliwe staje się podłączanie urządzeń, by mogły się ładować lub były obsługiwane (w szczególności może to być "biuro na resorach"). Wnętrze IONIQ 6 uwzględnia płaską podłogę i otula niczym kokon. Pasażerowie w aucie mogą się odprężyć dzięki relaksacyjnym fotelom. Użyte w IONIQ 6 materiały pochodzą m.in. z butelek PET i sieci rybackich. Jak mówi menadżer produktowy w firmie Hyundai Motor Company, Tomasz Michalczewski:

"Samochód IONIQ 6 jest opływowy, a projektanci położyli duży nacisk na jego aerodynamikę. Pojazd cechuje się współczynnikiem oporu powietrza 0,21. Jest to obecnie najlepszy wynik w segmencie pojazdów elektrycznych (...)."

Z kolei kierownik marketingu i PR polskiego oddziału firmy Hyundai Motor Company, Paulina Tycner przyznaje:

"Szukająca samochodu elektrycznego w Polsce osoba jest otwarta na nowe technologie i ma dynamiczny styl życia (...). Opracowany przez firmę Hyundai samochód IONIQ 6 spełnia różne wymagania. W Korei Południowej, w ciągu pierwszych 24 godzin od debiutu IONIQ 6, zebrano tam nieomal 38 tysięcy zamówień na pojazd. Był to rekord wszechczasów firmy Hyundai. Jest w nas nadzieja, że IONIQ 6 również i w Polsce zostanie przyjęty z dużym zainteresowaniem."

Samochód elektryczny IONIQ 6

Innowacyjne rozwiązanie firmy Qubit Pharmaceuticals służące do poszukiwania nowych leków

W oparciu o swój superkomputer firma Qubit Pharmaceuticals opracowała rozwiązanie, które pozwala znajdować nowe leki. W tym celu zastosowano oprogramowanie QODA i cuQuantum SDK firmy NVIDIA oraz oprogramowanie Atlas, z czego ostatnie używa się do symulacji wielu cząsteczek. Firma chce, by od 2023 roku czołowe podmioty farmaceutyczne rozpoczęły testy pierwszych leków znalezionych dzięki jej wyjątkowemu i niespotykanemu dotąd rozwiązaniu. Uwzględniający system DGX firmy NVIDIA superkomputer uruchamia oprogramowanie Atlas, które wykonuje obliczenia w kilka godzin. Oprogramowanie to realizuje symulacje cząsteczek w mikrosekundowych odstępach czasu. Oprogramowanie QODA od NVIDIA umożliwia wierną weryfikację możliwości jednoczesnego użycia klasycznych komputerów wraz z komputerami kwantowych z jednostkami QPU (ang. Quantum Processing Units). Oczekuje się, że jednostki te przyspieszą działanie istotnych jąder software do modelowania cząsteczek. Wykorzystując oprogramowanie cuQuantum SDK firmy NVIDIA, specjaliści Qubit Pharmaceuticals w całości symulują obwody komputerów kwantowych. Badacze mogą korzystać z unikalnych modeli AI zaweżających zakres szukanych leków. Jak mówi prezes firmy Qubit Pharmaceuticals, Robert Marino:

"Łącząc moc obliczeniową rozwiązań produkcji NVIDIA i oprogramowanie Atlas (...) jesteśmy pewni, że uda nam się znacząco skrócić czas odkrywania leków oraz obniżyć jego koszty. Ta wyjątkowa współpraca powinna umożliwić nam opracowanie pierwszych algorytmów fizyki kwantowej zastosowanych do odkrywania leków."

Przykładowe modele cząsteczek stanowiących nowe leki

Odkrywanie głębin wodnych z aplikacją Oceanic+ i zegarkiem Watch Ultra firmy Apple

Od 28 listopada 2022 r. dostępna jest aplikacja Oceanic+, która zmienia zegarek Watch Ultra firmy Apple w nadzwyczajny komputer nurkowy. Wymyślona przez Huish Outdoors aplikacja pozwala korzystać z zegarka na głębokości niemal 40 m pod wodą. Zachodzi to przy wiernej, drobiazgowej analizie aktywności nurka. Aplikacja Oceanic+ służy do nurkowania w licznych akwenach. Jest to nowatorskie rozwiązanie, z którego mogą skorzystać wszyscy, w tym laicy. Jedną z istotnych funkcji aplikacji Oceanic+ jest sygnał zwrotny, dzięki któremu użytkownicy zegarka Watch Ultra otrzymują odczuwalne w wodzie wibracje, nawet przy piance o grubości 7 mm. Przewidziane zostały tzw. komplikacje (ang. complication - dodatkowe funkcje, lub też wskazania), dzięki którym użytkownik może sięgać po kluczowe rozwiązania, w tym nurkowy planer i ustawienia nurkowania. Od pierwszego nura w wodzie, po powrót na ląd użytkownicy mogą śledzić i porównywać się z innymi nurkami, dzieląc się swoimi doświadczeniami. Różne szczegóły nurkowania są dostępne w Oceanic+ za darmo. Aplikacja powstała szczególnie dla tych, którzy myślą o podwodnych podbojach. W połączeniu z zegarkiem Watch Ultra realizuje obliczenia, bez których nie można bezpiecznie nurkować, zapewniając kluczowe informacje z dobrymi wskazówkami wymaganymi przed nurkowaniem, pod wodą i po wyjściu na ląd.

Odkrywanie głębin wodnych z aplikacją Oceanic+ i zegarkiem Watch Ultra firmy Apple

Łatwa synteza logiczna dzięki narzędziu SynthHESer firmy Aldec

Jeszcze do niedawna układy cyfrowe były tworzone tylko ręcznie. Zajmowało to wiele czasu, skutkując błędami. Często stosowano siatki Karnaugh o dosyć sporych rozmiarach. W miarę wzrostu złożoności rozwiązań, korzystanie z tych siatek stało się czasochłonne i ostatecznie bezcelowe. W związku z tym powstały komputerowe narzędzia do syntezy logicznej. Jednym z nich jest: SynthHESer firmy Aldec - zautomatyzowany software do instalacji na systemach operacyjnych rodzin: Windows i Linux. Jest to wyborny i oryginalny produkt autorstwa Aldec. Narzędzie SynthHESer realizuje zamianę wysokopoziomowych opisów cyfrowych rozwiązań na elementy logiczne układów FPGA. W tym celu narzędzie tworzy netlisty GTech. Następuje to np. dla układów FPGA firmy Xilinx objętych seriami: 7 i Ultrascale+. SynthHESer obsługuje atrybuty zapewniające kontrolę nad procesem syntezy logicznej. Integracja ze środowiskiem Active-HDL firmy Aldec jest gwarantowana. Narzędzie SynthHESer jest oferowane m.in. jako software z linią komend. Wspiera ono wszystkie standardy języków: Verilog i VHDL, wliczając VHDL 2018 i SystemVerilog. Obsługiwany jest język skryptowy TCL. Testy narzędzia obrazują istotne przyspieszenie pracy środowiska projektowego Vivado firmy Xilinx.

Łatwa synteza logiczna dzięki narzędziu SynthHESer firmy Aldec

Nadchodzi webinar «Overcoming AI Deployment Challenges for Smart City and Retail Applications»

Tematem webinaru jest unikalne stosowanie procesora Ara-1 firmy Kinara dla przetwarzania brzegowego z zastosowaniem sztucznej inteligencji. Webinar odbędzie się 7 grudnia 2022 r., o godzinie: 5:00 i 16:00 czasu CET (ang. Central European Time). Wybór pory uczestnictwa w webinarze nie jest z góry narzucany. Wszyscy, w tym laicy, są z chęcią widziani na webinarze. W miarę wzrostu użycia sztucznej inteligencji w aplikacjach brzegowych, ich wdrożenie staje się coraz kosztowniejsze. Niektóre z nich działają na kilku strumieniach wideo. Powinno mieć to miejsce przy niskim poborze mocy. Podczas webinarium zostaną przedstawione wyzwania stojące przed implementacją aplikacji brzegowych w miastach przyszłości lub inteligentnych systemach. Wyjaśnione zostanie jak te wyzwania pokonać. Przewidziano pokaz rozwiązania z procesorem Ara-1 firmy Kinara (patrz nota katalogowa na końcu), opartego na platformie Kria firmy Xilinx. Rozwiązanie zostanie szczegółowo omówione. Oferuje ono znaczną wydajność w porównaniu do układów graficznych (GPU), gdy chodzi tu o przetwarzanie brzegowe. Webinar poprowadzą: Yingyu Xia - osoba dla miast przyszłości, bezpieczeństwa i handlu detalicznego w firmie AMD, Anoop Saha - dyrektor marketingu w firmie Kinara oraz Adam Kohut - inżynier w firmie Kinara.

Rejestracja na webinar odbywa się tutaj.

Logo firmy Kinara wraz z jej portfolio

Zaproszenie na wydarzenie online: «Preview Infineon’s global automotive strategy and trends including the latest EVs featuring its products, and a look into CES 2023»

Z dużą przyjemnością firma Infineon Technologies zaprasza na jej wydarzenie online zwane: „Preview Infineon’s global automotive strategy and trends including the latest EVs featuring its products, and a look into CES 2023”. Wydarzenie to będzie miało miejsce 14 grudnia 2022 r., o godzinie 19:00 czasu CET. Będzie to spotkanie poświęcone m.in. elektrycznym pojazdom. Proces projektowania nowoczesnych samochodów szybko podlega zmianom. Początkowo w centrum uwagi znajdowała się mechanika. Dziś jest to z kolei elektronika. Wszystko to dzieje się przy nowych architekturach pojazdów elektrycznych. Projekty aut przyszłości będą zaraz kreślone przez oprogramowanie. Wydarzenie firmy Infineon Technologies umożliwi poznanie jej strategii motoryzacyjnej, jak również zyskanie wglądu do demonstracji pojazdowych firmy. Spotkanie poprowadzi: Peter Schiefer - szef działu motoryzacji firmy Infineon Technologies i Lars Ullrich - starszy wiceprezes ds. motoryzacji na teren obu Ameryk w powyższej firmie.

Aby dołączyć do wydarzenia, należy wypełnić formularz online. W wypadku braku możliwości uczestnictwa w wydarzeniu, lub jeżeli ktoś inny będzie brał w nim udział, np. jako zastępstwo, prosimy wysłać do firmy Infineon Technologies wiadomość o zaistniałym fakcie.

Pojazd elektryczny tematem wydarzenia online:«Preview Infineon’s global automotive strategy
and trends including the latest EVs featuring its products, and a look into CES 2023»

Zobacz również:

Dowiedz się więcej na temat:

ABB, Advanced Micro Devices (AMD), Aldec, Apple, AV-Comparatives, AVT Korporacja, Cree LED, Cynel-Unipress (CYNEL), ESET, Farnell, FLIR, Grupa RENEX, Huish Outdoors, Hyundai Motor Company, Infineon Technologies, Kinara, KYOCERA AVX, LG Electronics, Microsoft, Nexperia, Nikon, NVIDIA, OMRON, Politechnika Warszawska (PW), Qubit Pharmaceuticals, Raspberry Pi Foundation, Samsung, SEGGER Microcontroller, Stadler, STMicroelectronics (ST), Transfer Multisort Elektronik (TME), Vishay Intertechnology, Vittascience, Waveshare Electronics, Xilinx

Firma: AVT Korporacja
Tematyka materiału: AURIX TC4x, Embedded Studio, LSM6DSV16X, TL-SG3428XF, TL-SX3206HPP, VOA300
AUTOR
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"