Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie
Najnowsze w serwisie

Elportal.pl to największy polskojęzyczny serwis internetowy o projektowaniu i programowaniu elektroniki. Jest przeznaczony dla projektantów układów i urządzeń elektronicznych. .

Współcześnie projektowanie elektroniki to domena działań zarówno profesjonalnych elektroników jak i programistów nieelektroników. Jednym i drugim Elportal.pl dostarcza inspiracji projektowych oraz bieżących informacji o nowościach produktowych dla nich. Redakcja Elportal.pl codziennie tworzy ok. 10 materiałów publikacyjnych, które powstają we współpracy z setkami firm elektronicznych i czołowymi na świecie portalami angielskojęzycznymi.

Elportal.pl powstał i rozwija się w Wydawnictwie AVT, korzystając z 30-letniego dorobku miesięczników „Elektronika Praktyczna” i „Elektronika dla Wszystkich”, znanych każdemu elektronikowi w Polsce. Zatem Elportal.pl to swoisty hub, gromadzący content projektowy i tutorialny pochodzący z renomowanych redakcji Wydawnictwa AVT i z czołowych na świecie portali dla elektroników, wraz z informacjami z pierwszej ręki, tj. od firm aktywnych na rynku elektroniki.

UK Logo