Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie
Light icon
We współpracy z firmami, Elportal (wraz z „Elektroniką Praktyczną” oraz „Elektroniką dla Wszystkich”) rozdaje naszym aktywnym użytkownikom podzespoły, moduły, płytki, narzędzia i przyrządy przydatne w pracowni elektronika. Są to często próbki najnowszych modeli/typów produktów, szczególnie zalecane i promowane na rynku. Dowolny produkt prezentowany w tej rubryce możesz otrzymać bezpłatnie i nie musisz go zwracać do redakcji. Jest tylko jeden warunek - Twoja aktywność polegająca na tym, że zamawiając wybrany produkt napiszesz do czego chcesz go użyć, a później przyślesz nam ... Zobacz więcej
  1. 1. Projekt układu/urządzenia zbudowanego z użyciem podarowanego układu scalonego, płytki, modułu, itp.
  2. 2. Recenzję użytkownika podarowanego narzędzia, miernika, przyrządu, itp.

Forma artykułu może być dowolna, byle była komunikatywna. Twój artykuł po obróbce redakcyjnej opublikujemy na Elportalu. Zatem znajdziesz się w prestiżowym gronie naszych autorów. Wyjątkowo wartościowe artykuły mogą być również opublikowane na łamach miesięcznika „Elektronika Praktyczna” lub „Elektronika dla Wszystkich”.

Autorzy najlepszych publikacji na Elportalu otrzymają honoraria przyznawane w następującym trybie. Zbiór dziesięciu kolejnych chronologicznie publikacji zostanie poddany głosowaniu w formie sondażu na łamach Elportalu. Autorom artykułów, które otrzymają najwięcej głosów, zostaną wypłacone honoraria w wysokości:

  1. 1 miejsce - 500 zł
  2. 2 miejsce - 300 zł
  3. 3 miejsce - 200 zł

Są to kwoty brutto wypłacane na umowę autorską. Zapraszamy do aktywności - zamawiaj produkty, bierz je bezpłatnie i pisz artykuły, ciesząc się sławą autorską i nagrodą pieniężną.

Pisz do nas na adres e-mail: dlaciebie@elportal.pl

ZWIŃ

UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"