Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nagroda za szczególne osiągnięcia dla Grupy RENEX

Article Image
Grupa RENEX poinformowała o przyznaniu nagrody Special Achievement Award z dziedziny robotyki przemysłowej przez YAMAHA.

Podczas dorocznego spotkania, organizowanego przez firmę YAMAHA, przyznane zostały nagrody dla wyróżniających się partnerów, którzy prowadzili szeroką współpracę dystrybucyjną w 2021 roku. Forma tego spotkania była online - uczestniczyli w nim przedstawiciele europejskiego i japońskiego oddziału YAMAHA. Grupa RENEX będąca partnerem i dystrybutorem YAMAHA na Polskę, Bałkany i Rumunię została odznaczona nagrodą Special Achievement Award za ciągły i szybki rozwój bazy klientów oraz znaczne zaangażowanie w specjalistyczne szkolenia. Jest to dowód uznania ze strony firmy YAMAHA, która promuje inicjatywy mające na celu wsparcie sprzedaży w zakresie automatyki przemysłowej.

Robot SCARA firmy YAMAHA - wygląd oraz praktyczne zastosowanie
Robot SCARA firmy YAMAHA - wygląd oraz praktyczne zastosowanie

Jak wyjaśniają właściciele Grupy RENEX: Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić - CEO Grupy RENEX:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyznanej nam nagrody (…) oraz przekonani, że dla dostarczania najwyższej jakości usług kluczowe znaczenie ma (…) dobranie odpowiednich rozwiązań na etapie inwestycji i odpowiednie przeszkolenie operatorów nowych urządzeń i linii produkcyjnych, tak aby mogli w pełni wykorzystywać ich potencjał w przyszłości. W tym celu stworzyliśmy (własne - przyp. red.) Centrum Technologiczno-Szkoleniowe RENEX i jedną z jego jednostek, (którą jest - przyp. red.) Autoryzowane Centrum Szkoleniowe YAMAHA. (…) Dzięki gromadzonej w tym ośrodkach zasobom wiedzy i infrastruktury szkoleni są tam nawet sami specjaliści YAMAHA. W perspektywie przyznanej nagrody (…) możemy się domyślać, że są oni zadowoleni z (…) oferowanych przez nas szkoleń”.

Pani Marzena Szczotkowska-Topić - współwłaścicielka Grupy RENEX
Pan Predrag Topić - współwłaściciel i CEO Grupy RENEX

Z kolei Branch Manager YAMAHA Motor Europe, Yasushi Miyake, dodaje:

„Pracowaliśmy razem, aby dostarczyć pomysłowe rozwiązania i w zamian osiągnęliśmy doskonałe wyniki. Dzięki wzmocnieniu wsparcia oraz dalszemu budowaniu naszej obecności na rynku, mamy nadzieję na dalszy wzrost w nadchodzącym roku”.

Pan Yasushi Miyake - Branch Manager YAMAHA Motor Europe
Pan Jumpei Ninomiya - Sales Manager YAMAHA Motor Europe

Jest to już kolejna nagroda przyznana Grupie RENEX przez firmę YAMAHA - w ubiegłym roku grupa otrzymała wyróżnienie Most Valuable Distributor Award za najlepszą dystrybucję robotów YAMAHA w Europie. Natomiast kilka tygodni temu specjalista Grupy RENEX zajął trzecie miejsce w zawodach World SMT Engineer Grand Prix 2021, które wyłoniły liczących się na świecie serwisantów YAMAHA [1,2,3,4]. Oprócz nagród, które otrzymały również firmy: Atti srl z Włoch (wyróżnienie: Most Valuable Distributor Award) i ROBOTPLUS S.L. z Hiszpanii (wyróżnienie: Best Service Provider), na tegorocznym spotkaniu przedstawiono najnowsze rozwiązania firmy YAHAMA, w tym roboty SCARA oraz moduły transportowe LCMR200, które wzbogacono o jednostkę cyrkulacji poziomej istotnie usprawniającą przemieszczanie się między wieloma torami, co zapewnia pracę tych modułów bez najmniejszych przerw (dzięki temu przepustowość i elastyczność systemów opartych na przywołanych modułach jest zwiększona).

Robot SCARA firmy YAMAHA - wygląd oraz praktyczne zastosowanie
Robot SCARA firmy YAMAHA - wygląd oraz praktyczne zastosowanie
Robot SCARA firmy YAMAHA - wygląd oraz praktyczne zastosowanie
Robot SCARA firmy YAMAHA - wygląd oraz praktyczne zastosowanie

Jak powiedział Sales Manager YAMAHA Motor Europe, Jumpei Ninomiya:

"Zaangażowanie (…) naszych partnerów było w tym roku (…) duże. Chcę podziękować wszystkim za (…) ciężką pracę i zachęcić (…) do dalszego umacniania (pozycji - przyp. red.) naszych firm".

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe RENEX Robotics
Szkolenie specjalistów YAMAHA w Centrum Szkoleniowym RENEX
Centrum Technologiczne RENEX i Demo Room

Więcej informacji pod adresem: renex.biuroprasowe.pl i fa.yamaha-motor-im.de

Galeria
Firma: Grupa RENEX
Tematyka materiału: Grupa RENEX, Marzena Szczotkowska-Topić, Predrag Topić, Special Achievement Awards, YAMAHA, YAMAHA Motor Europe
AUTOR
Źródło
renex.biuroprasowe.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"