Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Specjalista Grupy RENEX trzeci na świecie w prestiżowych zawodach firmy YAMAHA

Article Image
Specjalista Grupy RENEX, Paweł Malinowski, zajął trzecie miejsce w zorganizowanych przez YAMAHĘ zawodach mających za zadanie wyłonienie najlepszych specjalistów serwisu urządzeń SMT na świecie, których wiedza teoretyczna oraz praktyczna stoi na niesłychanie wysokim poziomie. Postawione uczestnikom tych zawodów pytania oraz zadania dotyczyły m.in. automatów pick&place, drukarek szablonowych i aparatury inspekcyjnej, podlegając szczegółowej ocenie razem z umiejętnościami szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów poprzez efektywne działania serwisowe oraz narzędzia zdalnego wsparcia obejmujące rozwiązania: Remote Machine Support i All Image Tracer. Przywołane zawody odbyły się w formule online, obejmując eliminacje i finał, w którym wzięło udział 15 osób. Wspomniany na początku specjalista ukończył rywalizację końcową na trzeciej lokacie.

Spośród wszystkich oponentów w zawodach specjalista Grupy RENEX jako jedyny został wyróżniony Nagrodą Specjalną za niestandardowe podejście w rozwiązywaniu problemów i radzenie sobie w wielu chwilach w przeciwieństwie do reszty. Jak wyjaśniają właściciele Grupy RENEX: Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić - CEO Grupy RENEX:

„Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu Pana Pawła Malinowskiego. (Pan Malinowski - przyp. red.) jest specjalistą (…) światowej klasy. To dzięki niemu oraz specjalistom (…) jak on możemy dostarczać najwyższy poziom usług (…). W naszej ocenie sukces ten wiele mówi (…) o poziomie jaki osiągnęła cała polska branża produkcji i naprawy elektroniki. Po wielu latach rozwoju i budowania zaplecza wiedzy i infrastruktury dziś możemy szczycić się tym, że to tu znaleźć można jednych z najlepszych specjalistów na świecie”. 

Pan Paweł Malinowski - laureat trzeciego miejsca prestiżowych zawodów firmy YAMAHA

Z kolei Pan Malinowski dodaje:

„Staramy się cały czas rozwijać nasze umiejętności i wiedzę, aby zapewnić najwyższy poziom usług naszym Klientom. Ten konkurs był swego rodzaju sprawdzeniem się na poziomie światowym. Myślę, że ta nagroda jest dopełnieniem nagrody otrzymanej przez nasz Dział Serwisu za Najlepszy Serwis Yamaha w Europie 2020 oraz pokazuje, że (…)  jesteśmy dobrzy w tym co robimy i zostaliśmy wtedy właściwie docenieni”. 

Otrzymana przez Pana Pawła Malinowskiego nagroda za zajęcie trzeciego miejsca w prestiżowych zawodach firmy YAMAHA

W lutym 2021 roku Grupa RENEX otrzymała tytuł YAMAHA Best Service Provider Award za najlepszy w skali Europy poziom serwisu i instalacji urządzeń firmy YAMAHA oraz szkolenia z montażu i inspekcji podzespołów SMT. Wysoka jakość usług świadczonych przez tą grupę jest zasługą przede wszystkim Centrum Technologiczno-Szkoleniowego i Demoroom’u RENEX, w których klienci mogą, z pomocą doświadczonych inżynierów, dobierać i testować urządzenia szczególnie na swoich podzespołach i komponentach. Specjaliści Grupy RENEX prowadzą szeroki zakres usług doradczo-szkoleniowych pozwalających w pełni wykorzystać możliwości linii produkcji elektronicznych pakietów. Informacje te podziela laureat zawodów firmy YAMAHA Pan Paweł Malinowski - p.o. kierownika Działu Serwisu osoba, w przytoczonym centrum, która ze swoim zespołem zapewnia szerokie wsparcie serwisowe, doradcze i szkoleniowe klientom i partnerom Grupy RENEX w celu efektywnego używania urządzeń i linii produkcyjnych, które do nich należą.

Pani Marzena Szczotkowska-Topić - współwłaścicielka Grupy RENEX
Pan Predrag Topić - współwłaściciel i CEO Grupy RENEX

Laureatowi zawodów firmy YAMAHA serdecznie gratulujemy!

Galeria
Wideo
Firma: Grupa RENEX
Tematyka materiału: All Image Tracer, Marzena Szczotkowska-Topić, Grupa RENEX, Predrag Topić, Remote Machine Support, YAMAHA
AUTOR
Źródło
renex.biuroprasowe.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"