Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Listwa zasilająca P300 z rodziny Tapo firmy TP-Link

Article Image
Firma TP-Link rozszerzyła własne portfolio produktów typu smart - do jej rodziny Tapo dołączyła teraz listwa zasilająca P300. Jest to produkt uzupełniający portfolio smart o nowe możliwości.

Wyposażona w 3 gniazda zasilające listwa P300 obejmuje: 2 porty USB i port USB-C. Każdy z portów wspiera standard QuickCharge 3.0, oferując największą moc wyjściową: 18 W. Pamięć zasilania sprawia, że po odłączeniu prądu listwa nie gubi ustawień które urządzenia mają być włączone, a które nie. Gniazda zasilające mogą być kontrolowane z poziomu aplikacji, a także komendami głosowymi poprzez: Asystenta Google, Siri i Amazon Alexa. Gniazdami można na dobry sposób zarządzać z każdego miejsca na świecie, w którym jest połączenie internetowe. Opcja harmonogramu i minutnika pozwala zautomatyzować włączanie i wyłączanie urządzeń podłączonych do listwy. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, w trakcie ich nieobecności w domu, listwa może, w losowych chwilach, włączać i wyłączać urządzenia, żeby symulować i demonstrować obecność domowników.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na dokumentacji pod zdjęciami.

Listwa zasilająca P300
Listwa zasilająca P300
DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja listwy zasilającej P300 Download icon Skrócony przewodnik instalacji listwy zasilającej P300 Download icon Przewodnik instalacji listwy zasilającej P300
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: listwy zasilające, QuickCharge 3.0, Tapo, Tapo P300, TP-Link, USB-C
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"