Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nowy, mobilny ekran LG Electronics to wszechstronne rozwiązanie do rozrywki w podróży

Article Image
Firma LG Electronics ogłosiła światowe debiuty nowego, mobilnego ekranu StanbyME Go (model 27LX5). Te innowacyjne urządzenie ma wyświetlacz dotykowy o przekątnej 27" czy czterokanałowy system głośników o mocy 20 W każdy, które są wbudowane w stylową, wytrzymałą walizkę. Tak zaprojektowany ekran mobilny pozwala cieszyć się i delektować rozrywką w każdym zakątku Ziemi.

Mobilny wyświeltacz StanbyME Go jest idealny nie tylko do oglądania filmów, lecz i do grania w gry. Nadaje się do użytku zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Jest wyposażony i integruje walizkę z zintegrowaną baterią, dzięki czemu można go stosować wszędzie. Oferuje doskonałą ochronę ekranu i może pracować do trzech godzin, bez podłączonego zasilania. W walizce znajduje się miejsce do bezpiecznego przechowywania pilota, czy kabla zasilającego. Nowy produkt LG Electronics zapewnia też wszechstronną regulację dopasowaną do wielu w praktyce osobistych preferencji.

Mobilny ekran StanbyME Go

Użytkownicy mogą: pochylać ekran, żeby uzyskać najlepszy kąt widzenia, obracać go o 90°, z pozycji poziomej do pionowej, oraz regulować jego wysokość do poziomu: 18 cm. Wyświetlacz pozwala również na przełączenie w tryb stołowy. Ekran leży płasko w dolnej części walizki, co pozwala na granie w cyfrowe gry planszowe (np. szachy, czy zabawę w znajdowanie różnic na zdjęciach), czy korzystanie z wirtualnego gramofonu, żeby zapewnić przyjemne, nostalgiczne wrażenia muzyczne.

Mobilny ekran StanbyME Go

Wygodnym rozwiązaniem jest automatyczne włączanie oraz wyłączanie się wyświetlacza, po otwarciu lub zamknięciu walizki. Wyświetlacz StanbyME Go jest również niezwykle trwały - o tym świadczy pomyślne przejście 11 testów zgodnych ze standardem MIL-STD-810G. Testy te wykazały, że ekran radzi sobie z wieloma różnymi czynnikami środowiskowymi, takimi jak np. niskie ciśnienie, nadmierna temperatura, pył i mgiełka solna, a także wytrzymuje: upadki oraz wibracje i wstrząsy.

Mobilny ekran StanbyME Go

Wyświetlacz StanbyME Go wyposażono w platformę LG webOS Smart TV, która łączy się np. z urządzeniami Android. Co więcej, rozpoznawanie głosu gwarantuje: uruchamianie aplikacji i regulację dźwięku oraz bezdotykowe wyszukiwanie treści. Jest to funkcja bardzo przydatna, z punktu widzenia osób, które lubią wykonywać inne czynności podczas oglądania filmów.

Więcej informacji pod adresem: lgnews.pl

Mobilny ekran StanbyME Go
Wideo
Firma: LG Electronics
Tematyka materiału: 27LX5, Android, ekrany mobilne, iOS, MIL-STD-810G, StanbyME Go
AUTOR
Źródło
lgnews.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"