Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Platforma treści motoryzacyjnych LG Electronics dostępna dla marki Genesis

Article Image
Firma LG Electronics zapowiedziała, że wdroży swój pojazdowy system informacyjno-rozrywkowy - wyposażony w system operacyjny "webOS for Automotive", do nowych i sprawdzonych modeli Genesis z firmy Hyundai Motor Company. Od teraz pasażerowie na przednich lub tylnych siedzeniach będą mogli wygodnie oglądać treści w wysokiej, nieskazitelnej rozdzielczości na swoich urządzeniach - bez obaw o bezpieczeństwo na drodze.

Jako lider innowacji na rynku systemów informacyjno-rozrywkowych, firma LG Electronics na dobrą sprawę podnosi poziom wrażeń z jazdy oraz z prowadzenia samochodu, wykorzystując wiedzę gromadzoną przez niezwykle długi czas. Dzięki systemowi operacyjnemu "webOS for Automotive", klienci mogą wygodnie przeglądać różnorodne treści dostępne na telewizorach także w samochodzie. System oferuje zróżnicowane wrażenia z mobilności, które wnoszą "do życia na drodze" nową jakość, rozszerzając przestrzeń życiową użytkowników na ich pojazdy. Obecne w pojazdach wyświetlacze mogą przesyłać dane strumieniowo - i to przy zachowaniu wysokiej jakości dźwięku. System daje kierowcom oraz pasażerom dostęp do szerokiej gamy usług streamingowych, m.in. YouTube. Jak wyjaśnia prezes należącej do LG Electronics spółki Vehicle Component Solutions Company, Eun Seok-hyun:

"Firma LG Electronics stale dąży do wprowadzania najbardziej zaawansowanych rozwiązań w samochodach, takich jak webOS for Automotive. Chcemy zwiększać zadowolenie kierowców i pasażerów, spełniając jednocześnie wymagania producentów samochodów."

Więcej informacji pod adresem: lgnews.pl

Pan Eun-Seok-hyun - prezes należącej do LG Electronics spółki Vehicle Component Solutions Company
Wideo
Firma: LG Electronics
Tematyka materiału: Eun Seok-hyun, Genesis, Hyundai Motor Company, LG Electronics, pojazdowe systemy rozrywki, systemy infotainment
AUTOR
Źródło
lgnews.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"