Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Apple udoskonala usługę iCloud o nowe plany iCloud+

Article Image
Niedawno użytkownicy Apple otrzymali do wyboru 2 dodatkowe plany iCloud+. Nowe plany stanowią idealne uzupełnienie zaawansowanych aparatów głównych 48 Mpx w telefonach z rodzin: iPhone 15 i iPhone 15 Pro.

Dzięki iCloud+ użytkownicy mogą bezpiecznie przechowywać w chmurze znaczną bibliotekę: zdjęć i filmów - w oryginalnej, wysokiej rozdzielczości. Dostęp do nich zyskują na wszystkich urządzeniach i w sieci, podczas gdy na iPhonie znajdują, od razu, ich zoptymalizowane wersje (nie inaczej). Konfiguracja rodzinna sprawia, że wszystkimi planami iCloud+ można podzielić się nawet z 5 osobami. Wszyscy domownicy mogą korzystać z wielu funkcji iCloud+, a także i potrzebnej pamięci, a przechowywane przez nich treści pozostają prywatne i odseparowane. Każdy plan iCloud+ wyróżnia się następującymi funkcjami:

  • Przekazywanie prywatne - pozwala przeglądać treści online w Safari w poufny sposób tj. niewidoczny dla dostawców internetu, stron WWW, czy nawet firmy Apple. Dzieje się to bez uszczerbku dla dotychczasowego komfortu użytkownika.
  • Ukryj mój adres email - umożliwia generowanie unikatowych adresów e-mail, kiedy są potrzebne. Dzięki temu użytkownicy mogą zapisywać się na: newslettery, informacje o ofertach i inne treści bez dzielenia się prywatnym adresem.
  • Prywatny monitoring w HomeKit - pozwala użytkownikom rejestrować czy przeglądać nagrania ze swojego domu w formacie szyfrowanym na całej drodze przesyłu. Treści te może oglądać wyłącznie użytkownik oraz osoby, którym je udostępni.
  • Niestandardowe domeny pocztowe - pozwalają użytkownikom spersonalizować adres e-mail przez wybór domeny lub jej zakup bezpośrednio w ustawieniach aplikacji Mail.
Wideo
Firma: Apple
Tematyka materiału: Apple, iCloud, iCloud+, iPhone, iPhone 15, iPhone 15+
AUTOR
Źródło
nr.apple.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"