Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nowy interfejs LG Channels 3.0 zapewnia użytkownikom lepsze wrażenia z oglądania

Article Image
LG Electronics wprowadza LG Channels 3.0 - najnowszą wersję dosyć ekskluzywnego, choć bezpłatnego serwisu streamingowego. Interfejs z ulepszoną nawigacją i bardziej angażującym układem, który ułatwia odkrywanie treści, jak również zaktualizowanym przewodnikiem po kanałach pozwala użytkownikom na niezwykle łatwe przeglądanie, i to samych programów. W tym miesiącu serwis LG Channels 3.0 wprowadzony będzie w Korei Południowej. Na innych rynkach, w tym USA, pojawi się w październiku.

Innowacyjny serwis LG Channels 3.0 zaprojektowano z myślą o preferencjach odbiorców jeśli chodzi o zakres wyświetlania zawartości. Serwis został podzielony na 3 strony tj. Home, Live i On Demand, ułatwiając korzystanie z usług platformy multimedialnej LG. Strona Home ma na górze ekranu dobrze widoczną karuzelę, która gwarantuje rewelacyjny dostęp do polecanych kanałów, starannie dobranych kolekcji oraz treści premium na żądanie. Z kolei na stronie Live jest możliwość odtwarzania kanałów emitowanych na żywo z poziomu aplikacji LG Channels. Nowy przewodnik po kanałach zajmuje tylko połowę ekranu, dzięki czemu użytkownicy mogą sprawdzić, co jest aktualnie odtwarzane, i wybierać następne treści, bez potrzeby wyłączania oglądanej transmisji. Strona On Demand pozwala: wybierać różne treści, a także otrzymywać rekomendacje z kategorii "Popular Now". Serwis LG Channels jest już dostępny w 27 krajach. Frma LG Electronics aktywnie rozszerza własne usługi, wchodząc na kolejne rynki, oraz stale wzbogacając imponujący wybór treści.

Więcej informacji pod adresem: lgnews.pl

Wideo
Firma: LG Electronics
Tematyka materiału: interfejsy programowe, LG Channels, LG Channels 3.0, platformy multimedialne, platformy streamingowe, serwisy streamingowe
AUTOR
Źródło
lgnews.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"