Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Najnowsza usługa LG MyCar Alarm zintegrowana z samochodami KG Mobility

Article Image
Niedawno firma LG Electronics ogłosiła opracowanie systemu alarmowego LG MyCar Alarm. Jest to wierne rozwiązanie, które współpracuje z Infoconn - usługą "connected car" oferowaną jako aplikacja mobilna producenta samochodów KG Mobility. System LG MyCar Alarm, który zaprojektowano z myślą o współpracy z pojazdami, powiększa możliwości związane z mobilnością.

Usługa LG MyCar Alarm powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na różne usługi mobilnościowe zintegrowane z pojazdami. Platforma serwisowa, która działa na telewizorach użytkowników, dostarcza powiadomień o stanie samochodu i występujących problemach, np. o stanie ładowania baterii, niedomkniętych drzwiach lub udziale pojazdu w wypadku. System LG MyCar Alarm dopełnia usługi powiadamiania na smartfonach, przedstawiając komunikaty na ekranie telewizora. Użytkownicy, którzy są w domu mogą je przeglądać podczas oglądania ulubionych treści. System oferuje znaczący zakres informacji i usług związanych z pojazdami dzięki m.in. komunikacji Car-to-Home służącej do monitorowania samochodu.

Logo firmy LG Electronics

System LG MyCar Alarm może przesyłać użytkownikom wiadomości, razem z targetowanymi reklamami i komunikatami dotyczącymi nowych modeli samochodów. Kierowcy chcą od razu otrzymywać informacje o możliwych problemach z pojazdami bądź potrzebach serwisowych, tuż po wystąpieniu tych problemów. Z kolei producenci samochodów chcą dostarczać swoim klientom istotne treści, takie jak: wiadomości o nowych modelach pojazdów oraz objaśnienia, które dotyczą funkcji i usługi abonamentowe. Użytkownicy mogą otrzymać dostępy do usługi samochodowej LG Electronics za pośrednictwem telewizorów LG Smart z systemami webOS 23 oraz telewizorów i dekoderów z systemem operacyjnym Android.

Logo firmy KG Mobility

Jak mówi prezes przynależącej do LG Electronics spółki Vehicle Component Solutions (VS) Company, Eun Seok-hyun:

"Przemysł motoryzacyjny stara się zapewnić (...) znaczną wygodę. Usługa LG MyCar Alarm korzysta z doświadczenia LG Electronics, by aktywnie reagować na potrzeby producentów (...) pojazdów. Jesteśmy przekonani, że nasza innowacja wzbogaci doświadczenia klientów, które są związane z mobilnością, oraz spotka się z zainteresowaniem producentów aut."

Więcej informacji pod adresem: lgnews.pl

Pan Eun Seok-hyun - prezes przynależącej do LG Electronics spółki Vehicle Component Solutions (VS) Company
Wideo
Firma: LG Electronics
Tematyka materiału: Infoconn, KG Mobility, LG Electronics, LG MyCar Alarm, motoryzacja, webOS 23
AUTOR
Źródło
lgnews.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"