Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

XMF PressReady: nowy system przepływu pracy od firmy FUJIFILM przeznaczony dla serii Revoria

Article Image
Jest to rozwiązanie, które pomaga zarządzać zadaniami drukowania z wielu źródeł, np. systemów Web-to-Print. Pozwala to dostawcom usług druku zautomatyzować zwykłe, powtarzające się zadania, dzięki czemu operatorzy maszyn mogą skupić się na o wiele ważniejszych aspektach procesu produkcyjnego.

Opracowany przez FUJIFILM system przepływu pracy XMF PressReady można konfigurować tak, by decyzje produkcyjne były podejmowane m.in. na podstawie rozmiarów, ilości, nośnika i liczby stron. XMF PressReady umożliwia zarządzanie produkcją: offsetową oraz cyfrową, za pomocą zintegrowanego przepływu pracy. Stanowi to istotną propozycję dla firm, które mają w swoich ofertach usługi druku hybrydowego. System przepływu pracy XMF PressReady ma zapewnioną integrację z każdą maszyną, która obsługuje Fiery DFE - wliczając produkty serii Revoria. W efekcie dostawcy usług druku mogą zarządzać maszynami cyfrowymi od różnych producentów za pomocą jednego systemu, mając wgląd choćby w stany zadania drukowania, kolejkę zadań drukowania, informacje o nośniku oraz poziomy atramentów. XMF PressReady, w istocie, eliminuje potrzebę ręcznej interwencji, oszczędzając cenny czas oraz zmniejszając, za każdym razem, ryzyko błędu operatora.

System przepływu pracy MF PressReady

Jak wyjaśnia kierownik grupy "Workflow Product" w firmie FUJIFILM, John Davies:

"XMF PressReady to (...) dobrze zaprojektowany system zarządzania drukiem, mający na celu podwyższyć wydajność operacyjną nowej gamy cyfrowych urządzeń (...). Jest to dedykowany system przepływu pracy (...) przeznaczony do zarządzania produkcją od przyjęcia zadania, do końcowego wydruku."

Więcej informacji pod adresem: fujifilm.com

Pan John Davies - kierownik grupy "Workflow Product" w firmie FUJIFILM
Wideo
Firma: FUJIFILM
Tematyka materiału: FUJIFILM, John Davies, maszyny cyfrowe, Revoria, systemy przepływu pracy, Web-to-Print
AUTOR
Źródło
fujifilm.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"