Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Aktualizacja oprogramowania SmartThings w zegarkach Galaxy Watch4 i Galaxy Watch5 zapewnia dostęp do dodatkowych funkcji sterowania inteligentnym domem

Article Image
Dzięki ostatniej aktualizacji oprogramowania SmartThings w zegarkach z serii Galaxy Watch, ich użytkownicy mogą cieszyć się większą niż kiedykolwiek wcześniej kontrolą nad funkcjami swoich inteligentnych domów.

Użytkownicy zegarków Galaxy Watch mogą teraz bardziej użytecznie sterować urządzeniami sieciowymi, bezpośrednio ze swojego nadgarstka - dzięki nowej aktualizacji oprogramowania SmartThings. Nie muszą teraz otwierać aplikacji w telefonie. Aby zyskać dostęp do platformy SmartThings wystarczy przesunąć ekran zegarka w prawo. Można w tym względzie stosować zegarki Galaxy Watch4 i Galaxy Watch5, aby chronić i monitorować domy, z każdego z miejsc na świecie. Zaktualizowane funkcje SmartThings występujące w zegarkach Galaxy Watch to: przekazywanie obrazu z domowych i domofonowych kamerek Ring and Nest, które wspierają protokół WebRTC, oryginalne zarządzanie rozwiązaniami, takimi jak: SmartTag, oczyszczacze powietrza, termostaty i rolety oraz zdalnie sterowanie telewizorem.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Firma: Samsung
Tematyka materiału: Galaxy Watch, Galaxy Watch4, Galaxy Watch5, SmartThings, smartwatche, WebRTC
AUTOR
Źródło
news.samsung.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"