Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Jeszcze więcej gier w chmurze na telewizorach LG Electronics

Article Image
LG Electronics nieustannie angażuje się w zapewnianiu jak najlepszych doświadczeń z grania na telewizorze. Firma przedstawia najnowsze rozwiązania i usługi, które mają w założeniu sprawić przyjemność z gier. Należą do nich: wygodny unikalny webOS 2023, usługa gier w chmurze Luna firmy Amazon oraz strumieniowanie 4K, poprzez GeForce NOW od NVIDIA. Streaming gier obsługują od teraz modele telewizorów z 2020 roku.

Popularne usługi gier w chmurze, do których można zyskać dostęp z poziomu LG Game Card w systemie webOS 2023, oferują graczom tytuły liczących się twórców. Wszystkie produkcje są dostępne bez pobierania plików, a także konieczności korzystania z dodatkowego sprzętu. Wielokrotnie nagradzane telewizory OLED firmy LG Electronics oferują płynną rozgrywkę, za sprawą czasu reakcji poniżej 0,1 ms oraz niskiego opóźnienia sygnału wejściowego. Wszystko to przy: szerokich możliwościach personalizacji i opcjach dopasowania ustawienia obrazu dla poszczególnych gatunków gier.

Logo firmy LG Electronics

Usługa GeForce NOW, dostępna dotychczas na telewizorach z systemem webOS 6.0, czy też nowszym pojawi się teraz także w modelach roku 2020. W części z nich będzie ona oferować rozdzielczość 4K - przy 60 klatkach na sekundę. Właściciele telewizorów będą mogli cieszyć się wciągającą rozgrywką na dużym ekranie, korzystając z kompatybilnego kontrolera. Prócz innych usług gier w chmurze, uwzględniona została też usługa Luna firmy Amazon dostępna poprzez LG Game Card. Subskrypcja Luna zapewnia dostęp do gier dla każdego od produkcji AAA, side scrollerów w postaci retro i gier rodzinnych, aż po takie tytuły jak: Assassin’s Creed Valhalla, EVERSPACE bądź Team Sonic Racing. Kanał Prime Gaming daje różnym abonentom Amazon Prime dostęp do ekskluzywnych oraz bezpłatnych gier.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Firma: LG Electronics
Tematyka materiału: GeForce NOW, LG Electronics, LG Game Card, NVIDIA, telewizory, webOS
AUTOR
Źródło
lgnews.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"