Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Zaawansowana ochrona usługi Microsoft 365 dzięki rozwiązaniu Cloud Office Security firmy ESET

Article Image
Firma ESET wzbogaciła własną ofertę o Cloud Office Security - rozwiązanie, które jest przeznaczone do ochrony poczty e-mail i danych w ramach usługi Microsoft 365.

Rozwiązanie Cloud Office Security to doskonała ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i atakami, które rozprzestrzeniają się za pośrednictwem poczty e-mail. Jest to zapora łącząca w sobie funkcje filtra antyspamowego, ochrony przed phishingiem i ochrony przed złośliwym oprogramowaniem. Produkt chroni firmy przed wirusami i innymi zagrożeniami, zmniejszając wpływ niepożądanych wiadomości na funkcjonowanie tych firm. Cloud Office Security śledzi pliki na firmowych dyskach OneDrive. Wszystkie zagrożenia są od razu wykrywane. Całością można zarządzać z poziomu konsoli chmurowej.

Logo firmy ESET

Jak wyjaśnia menadżer produktowy w firmie ESET, Ján Brunovský:

"Wszystkie firmy na świecie komunikują się za pomocą wiadomości e-mail, choć jest to jeden z najczęstszych wektorów ataków (...). Z tego względu wprowadziliśmy Cloud Office Security, które pomaga chronić organizacje i ich cenne dane. Skuteczne zabezpieczenie poczty e-mail oraz przestrzeni w chmurze jest dziś dosyć kluczowe z perspektywy cyberbezpieczeństwa w biznesie (...) Bez ochrony przed wirusami firmy stanowią łatwy cel dla kryminalistów."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na poniższym filmie.

Wideo
Firma: ESET
Tematyka materiału: Cloud Office Security, ESET, Ján Brunovský, Microsoft 365, poczta e-mail, usługi chmurowe
AUTOR
Źródło
eset.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"