Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Aktualizacja firmware'u telewizorów Samsung wprowadzająca obsługę w języku ukraińskim

Article Image
Firma Samsung przygotowała aktualizację oprogramowania (firmware'u) telewizorów nabytych w Polsce, która pozwala zmienić język systemowy oraz menu na ukraińskie. Nowe oprogramowanie można pobrać dla urządzeń wyprodukowanych w latach 2020-2022.

Dzięki najnowszej aktualizacji można zmienić język systemowy telewizorów z polskiego na ukraiński. Przetłumaczono menu i interfejsy telewizorów. Ma to na celu ułatwienie obsługi telewizorów przez liczną grupę obywateli Ukrainy, którzy przebywają w Polsce. Ukraiński, jako język systemowy, dostępny jest dla telewizorów z roczników: 2020, 2021 i 2022. Jeśli telewizor podłączony jest do internetu, aktualizacja zostanie wgrana, gdy tylko się pojawi. Dostępność aktualizacji można sprawdzić w menu, wybierając „Ustawienia”, wchodząc do „Pomocy technicznej” i zatwierdzając opcję „Aktualizacja oprogramowania”. W przypadku pojawienia się nowszej wersji oprogramowania można posłużyć się opcją „Aktualizuj teraz”.

Jeśli telewizor nie jest podłączony do internetu, aktualizację można wgrać za pośrednictwem nośnika USB - w tym celu należy odwiedzić Centrum Pobierania, wyszukać model telewizora, pobrać plik na komputer, rozpakować go i zapisać na nośniku USB. Po podłączeniu nośnika do telewizora należy postępować jak w przypadku aktualizacji przez internet.

Więcej informacji pod adresem: news.samsung.com

Wideo
Firma: Samsung
Tematyka materiału: aktualizacje oprogramowania, firmware, język ukraiński, Samsung, telewizory, USB
AUTOR
Źródło
news.samsung.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"