Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Bazująca na sztucznej inteligencji aplikacja graficzna Canvas firmy NVIDIA

Article Image
Z aplikacją Canvas każdy twórca wykorzystujący cyfrowe narzędzia może z łatwością przekształcić pociągnięcia pędzla w realistyczne pejzaże na potrzeby poszukiwania koncepcji lub dopracowania swojej wizji.

Często doświadczeni twórcy potrzebują mnóstwo czasu na dopracowywanie bądź zmiany w swoich koncepcjach. W tym względzie doskonale się sprawdza bezpłatna aplikacja Canvas firmy NVIDIA. Aplikacja ta korzysta ze sztucznej inteligencji. Sztuczna inteligencja w pełni automatycznie uzupełnia wybrane fragmenty o dowolne elementy krajobrazu. Wystarczy wybrać scenerię z palety gotowych materiałów (np. trawa czy chmury), namalować proste kształty i linie, by natychmiast powstał realistyczny obraz zgodny z wyobrażeniem autora.

Aplikacja Canvas firmy NVIDIA

Aplikacja Canvas oferuje 9 stylów do wyboru, które modyfikują wygląd i specyfikę obrazu, a także 20 różnych materiałów do wykorzystania: od powietrza i gór po morze, po rzeki, kamień czy trawiastą nawierzchnię. Można malować na różnych warstwach obrazu. Tym sposobem łatwo zacząć “od zera” lub zainspirować się jedną z przykładowych scen z załączonej galerii. Canvas umożliwia eksportowanie projektu w formacie PSD, co pozwala na dalszą pracę nad nim lub łączenie z innymi obrazami w kolaż.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na poniższym filmie.

Wideo
Firma: NVIDIA
Tematyka materiału: AI, Canvas, grafika komputerowa, narzędzia graficzne, NVIDIA, realistyczne obrazy
AUTOR
Źródło
nvidia.pressium.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"