Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Mobilna aplikacja «eConnect TouchFree» firmy Toshiba z prestiżową nagrodą Stevie Award

Article Image
Nagrodzona aplikacja oferuje zdalny dostęp do drukarek wielofunkcyjnych e-STUDIO. Jest to rozwiązanie przewidziane na systemy operacyjne: Apple iOS i Android. Rodzaj mobilnego urządzenia nie ma dla aplikacji "eConnect TouchFree" znaczenia. Aplikacja jest w pełni darmowa. Jej obsługa nie nastręcza problemów.

O tegoroczną nagrodę Stevie Award rywalizowało ponad 230 podmiotów ze świata. Jak wyjaśnia prezes Stevie Awards, Maggie Gallagher Miller:

"Jesteśmy zadowoleni, że (...) możemy świętować osiągnięcia tak licznej grupy organizacji i osób. Nasi jurorzy byli szczególnie przychylni aplikacji (...) firmy Toshiba, wierząc, że to ważny przełom (...)."

Aplikacja "eConnect TouchFree" - wersja na system operacyjny Apple iOS
Aplikacja "eConnect TouchFree" - wersja na system operacyjny Android

Aplikacja "eConnect TouchFree" [1,2] jest świetnym wyborem dla szkół i firm. Aplikacja korzysta z interfejsu "Office Collection e-STUDIO". Dzięki technologii Virtual Network Computer (VNC), użytkownicy mają dostęp m.in. do Elevate - firmowego interfejsu, który automatyzuje pracę. Dyrektor ds. marketingu produktów w dziale rozwiązań biznesowych firmy Toshiba, Tony Venice przyznaje:

"Zespół Toshiby jest zachwycony zdobyciem jednej z najważniejszych nagród biznesowych na świecie! Organizacje w obu Amerykach naprawdę doceniają (...) bezdotykowe możliwości (...) zarządzania drukiem, skanowaniem oraz kopiowaniem (...)."

Informacja o nagrodzie jest dostępna również na Twitterze. Firmie Toshiba gratulujemy sukcesu! Pozostałe widoki "eConnect TouchFree" są dostępne w galerii na koniec (trzy pierwsze zdjęcia dotyczą systemu Apple iOS, a reszta systemu Android).

Pani Maggie Miller - prezes Stevie Awards
Pan Tony Venice - dyrektor ds. marketingu produktów w dziale rozwiązań biznesowych firmy Toshiba
Galeria
Wideo
Firma: Toshiba
Tematyka materiału: drukarki, drukarki wielofunkcyjne, e-STUDIO, eConnect Stevie Awards, TouchFree, Toshiba
AUTOR
Źródło
news.toshiba.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"