Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Testy podniebnego pojazdu elektrycznego CityAirbus nowej generacji wspomagane przez narzędzie ITE (Integrated Test Environment) firmy Razorcat

Article Image
Niemal 2 tygodnie temu firma Razorcat poinformowała o wykorzystaniu narzędzia ITE do testów napędu podniebnego pojazdu elektrycznego CityAirbus nowej generacji, który opracował koncern lotniczy Airbus. Dzięki zautomatyzowanym procesom tego narzędzia wspomniany koncern może wydajnie zmniejszać koszty testów i zarządzać danymi testowymi, wytwarzając przy tym wymagane raporty, aż do pełnej weryfikacji efektywności sprawdzanego rozwiązania oraz jego odporności na błędy. Wszystko to w ramach stanowiska Iron Bird, w którym zastosowano narzędzie ITE.

Przytoczone stanowisko obejmuje kompletny napęd pojazdu CityAirbus złożony z 8 silników, 4 baterii i 2 centrów dystrybucji, które są poddawane określonym testom. Wykorzystane dla tego stanowiska narzędzie firmy Razorcat pozwala w szczególności zarządzać wszelkimi projektami sprzętowymi oraz programowymi na dużą skalę, razem z definiowaniem i łączeniem wymagań, a także planowaniem testów.

Podniebny pojazd elektryczny CityAirbus nowej generacji produkcji Airbus

Jak wyjaśnia Dyrektor Zarządzający firmy Razorcat, Michael Wittner:

"Testy Airbusa przebiegają według bardzo ambitnego harmonogramu, dlatego elastyczne funkcje narzędzia ITE, wraz z szybkim czasem reakcji naszego zespołu wsparcia, mają kluczowe znaczenie. Narzędzie ITE odgrywa kluczową rolę w dynamicznym rozwoju CityAirbus, ponieważ wnioski z testów mogą być szybko wdrożone w celu dalszego rozwoju układu napędowego". 

Podniebny pojazd elektryczny CityAirbus nowej generacji produkcji Airbus

Dokumentacja żądań i realizacji testowych jest w narzędzie ITE wliczona, podobnie jak wbudowany moduł „Incydenty” śledzący wszystkie odchylenia. Dowolne czynności testowe, w tym odbiór oraz integracja systemu, są rejestrowane i przechowywane w ITE, aż do ostatecznej weryfikacji napędu CityAirbus nowej generacji - elektrycznego pojazdu latającego do przewozu 4 osób łącznie wraz z pilotem, dzięki ogonowi w formie litery V i 8 śmigłom, które w pełni gwarantują nieemisyjne loty bez względu na przeznaczenie. 

Dyrektor Zarządzający firmy Razorcat: Michanel Wittner

Więcej informacji pod adresami: www.presseagentur.com i www.razorcat.com

Wideo
Firma:
Tematyka materiału: CityAirbus, ITE, Integrated Test Environment, Iron Bird, Michael Wittner, Razorcat
AUTOR
Źródło
www.presseagentur.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"