Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Tapo RV20 - kolejny model robota sprzątającego firmy TP-Link

Article Image
Robot sprzątający Tapo RV20 zapewnia maksymalne ciśnienie ssania 2700 Pa. Dzięki możliwości wyboru spośród 4 dostępnych trybów pracy, użytkownik może dość łatwo dostosowywać funkcjonowanie robota do własnych potrzeb. Wysoki na 7,8 cm robot z gracją porusza się pod meblami, bez problemu docierając do wielu zanieczyszczeń.

Dostępny w robocie sprzątającym Tapo RV20 zbiornik o pojemności 300 ml, łącznie z trybami pracy dostosowanymi do wszelakich typów podłóg, umożliwia dogodne ich mycie, biorąc pod uwagę maksymalną powierzchnię pracy, która równa się 200 m². Wykorzystany w urządzeniu filtr HEPA doskonale wychwytuje większość alergenów, a zintegrowana bateria o pojemności 2600 mAh pozwala na 3 godziny nieprzerwanego sprzątania, i to już po jednym naładowaniu. Jeżeli stan naładowania baterii nie wystarcza na oczyszczenie całej powierzchni, wtedy robot sprzątający Tapo RV20 wraca do stacji ładującej, a po pełnym naładowaniu zaczyna sprzątać, w miejscu, w którym wcześniej skończył. Opisywany robot sprawdza się zwłaszcza w domach i mieszkaniach, w których przebywają posiadacze zwierząt - wówczas utrzymanie czystości z zasady jest niezwykle ważne.

Robot sprzątający Tapo RV20
Robot sprzątający Tapo RV20

W robocie sprzątającym Tapo RV20 występuje nawigacja MagSlim LiDAR, która w połączeniu z żyroskopem precyzyjnie kartografuje wnętrza w kilka minut, redukując ryzyko pominięć jak również potrzebę wielokrotnego czyszczenia podłóg. Jest to unikatowe rozwiązanie, które, na dobrą sprawę, funkcjonuje wybornie przede wszystkim w warunkach kiepskiego oświetlenia i obecności mnóstwa przeszkód w otoczeniu. Mapowanie pomieszczeń pozwala dopasowywać ustawienia sprzątania do konkretnych wnętrz, a możliwość personalizowania harmonogramu umożliwia zaprogramowanie sprzątania poszczególnych pomieszczeń. Istnieje również opcja dodawania wirtualnych ścian, w celu uniemożliwienia robotowi dostępu do wybranych pokoi i innych pomieszczeń. Robot sprzątający Tapo RV20 mapuje i zapisuje informacje, które tyczyć się mają maksymalnie 3 kondygnacji. Wszystkie przywołane funkcje odkurzacza dostępne są w aplikacji mobilnej Tapo, a producent udziela dwuletniej gwarancji na opisane urządzenie.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na poniższych materiałach.

DATA SHEET
Do pobrania
Download icon Dokumentacja Tapo RV20 Download icon Instrukcja obsługi Tapo RV20 Download icon Instrukcja obsługi MagSlim LiDAR
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: filtry HEPA, MagSlim LiDAR, roboty sprzątające, stacje ładujące, Tapo, TP-Link
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"