Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Dostępny w ofercie WObit system konfokalny confocalDT 2411 firmy Micro-Epsilon

Article Image
Jest to fabrycznie skalibrowany system pomiarowy do masy aplikacji przemysłowych. Prócz pomiarów przemieszczenia i odległości, system umożliwia też pomiar grubości, jeśli chodzi o materiały przezroczyste.

Konfokalno-chromatyczny system konfokalny confocalDT 2411 uwzględnia kontroler razem z czujnikiem o 4 zakresach pomiarowych: 1, 2, 3 i 6 mm. Dzięki kompaktowej konstrukcji jak też aluminiowej obudowie IP40, system można zintegrować z wszelkimi dostępnymi instalacjami i systemami. Ze względu na świetny stosunek ceny do wydajności, confocalDT 2411 sprawdza się rewelacyjnie w zastosowaniach seryjnych. Zintegrowany montaż na szynie DIN umożliwia szybką instalację w każdej szafie sterowniczej, szczególnie kiedy przestrzeń montażowa jest ograniczona. Obudowa confocalDT 2411 wyróżnia waga: 335 g. System konfokalny zapewnia interfejs Industrial Ethernet, którym można się dołączać głównie do sterowników PLC. Można korzystać z danych w czasie rzeczywistym bez opóźnień - przy małym wysiłku instalacyjnym. W trybie Ethernet system konfokalny confocalDT 2411 można ustawić z pomocą intuicyjnego interfejsu internetowego. Przemysłowa sieć Ethernet zapewnia, że wszelkie ustawienia są, na dobrą sprawę, automatycznie stosowane w środowisku PLC. Eliminuje to czaso-, jak również i pracochłonne ustawianie w środowisku programowania. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi sieciowemu, proces konfiguracji odbywa się bez dodatkowego oprogramowania i narzędzi. Interfejs sieciowy dostępny jest poprzez sieć Ethernet, zapewniając opcje ustawień, czy konfiguracji. Materiały przechowywane są w rozszerzalnej bazie danych materiałów.

Więcej informacji pod adresem: wobit.com.pl

DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Karta katalogowa confocalDT 2411 Download icon Instrukcja obsługi confocalDT 2411 Download icon Modele 3D systemu konfokalnego confocalDT 2411
Firma: WObit
Tematyka materiału: confocalDT IFD2411, Ethernet, Industrial Ethernet, PLC, systemy konfokalne, systemy pomiarowe
AUTOR
Źródło
wobit.com.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"