Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Najnowsze zestawy lutownicze WXsmart firmy Weller już dostępne w ofercie Farnell

Article Image
Nie tak dawno firma Farnell dodała do własnej oferty 5 nowych zestawów ze stacjami lutowniczymi WXsmart z firmy Weller, a także 2 nowe akcesoria, dla profesjonalistów szukających inteligentnego i bezpiecznego rozwiązania. Oprócz wspomnianych stacji każdy zestaw zawiera również szereg narzędzi i akcesoriów w całości dostosowanych do specjalistycznych zastosowań lutowniczych.

Uniwersalna stacja lutownicza WXsmart stanowi unikalny element każdego, profesjonalnego stanowiska roboczego, pozwalając na wykonywanie różnego rodzaju prac lutowniczych, m.in. w przypadku różnych płytek PCB. Kluczową technologią, którą uwzględniono w tej stacji, jest technologia Smart Soldering 4.0 związana m.in. z inteligentnymi końcówkami i narzędziami, bez których nie byłyby możliwe spore oszczędności w obszarze czasu i kosztów. Inteligentne końcówki z firmy Weller wyposażone są w dedykowany układ scalony, udostępniający szereg funkcji identyfikowalności. Najważniejsze cechy stacji lutownicznej WXsmart to:

  • pełna kontrola nad procesami lutowania,
  • zaawansowane funkcje łączności obsługujące standardy IoT - zwłaszcza w dziedzinie identyfikowalności i zdalnej kontroli dostępu z poziomu urządzeń przenośnych,
  • wbudowane cyberzabezpieczenia zapobiegające kosztownym przestojom.
Logo firmy Farnell
Logo firmy Farnell
Logo firmy Weller

Jak wyjaśnia Product Segment Leader for Weller w firmie Farnell, Ed Smith:

"Firma Weller znana jest z najnowocześniejszych rozwiązań lutowniczych, a ich najnowsze w praktyce produkty stanowią przystępną cenowo opcję dla wszystkich osób zajmujących się z wielu powodów lutowaniem. Zestawy te stanowią odpowiedź na szeroki wachlarz potrzeb: od precyzyjnego lutowania, poprzez naprawy i przeróbki (...), po wymagające zadania lutownicze i inne działania. Oferowane przez nas stacje lutowniczne WXsmart firmy Weller spełniają, gdy jest taka potrzeba, wszystkie indywidualne wymagania każdego klienta."

Więcej informacji pod adresem: farnell.com

Pan Ed Smith - Product Segment Leader for Weller w firmie Farnell
Firma: Farnell
Tematyka materiału: Farnell, lutowanie, Smart Soldering 4.0, stacje lutownicze, Weller, WXsmart
AUTOR
Źródło
farnell.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"