Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nowe stacje lutownicze firmy PACE w ofercie Grupy RENEX

Grupa RENEX - oficjalny dystrybutor firmy PACE, poinformowała o wprowadzeniu na rynek 3 nowych stacji lutowniczych tej firmy. Stacje te to modele: MBT 360, ST 35 i ST 125 dostępne dla odbiorców w Polsce i na świecie.
Article Image

Model MBT 360 stanowi profesjonalne urządzenie do demontażu/montażu elementów: SMD i PTH. Dzięki dwufunkcyjnemu kompresorowi oraz specjalistycznym rączkom możliwa jest praca tego urządzenia w trybie "hot air". Efektywne zasysanie lutowia jest w pełni gwarantowane. Oczyszczanie punktów lutowniczych również. Wbudowane w stację funkcje: ISB i automatycznego wyłączania znacząco wydłużają żywotność grotów. Koszty eksploatacji MBT 360 są bardzo małe.

Stacja lutownicza MBT 360

W przypadku modelu ST 35 mamy do czynienia z niedrogim modelem cyfrowej stacji lutowniczej. To kompaktowe urządzenie zapewnia oszczędność miejsca oraz ergonomię stanowiska pracy. Wszystko to przy technologii SensaTemp, która maksymalizuje wymianę ciepła. Stację można wygodnie ustawiać nad innymi urządzeniami.

Alternatywny model ST 125 to urządzenie dla osób wykonujących różne projekty montażu, demontażu i naprawy. Model ten umożliwia lutowanie, odlutowanie oraz usuwanie szerokiej gamy komponentów. Jest to urządzenie wyposażone w technologię Hi-Flo Snap-Vac wspomagającą usuwanie lutów z dowolnego złącza przelotowego bądź powierzchniowego.

Stacja lutownicza ST 35
Stacja lutownicza ST 125

Jak tłumaczą właściciele Grupy RENEX: Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić - CEO Grupy RENEX:

„Nowe modele (stacji lutowniczych - przyp. red.) rozszerzają (...) ofertę jednego z naszych najstarszych partnerów zagranicznych, (którą jest - przyp. red.) firma PACE. Stacje lutownicze tej firmy cieszą się zasłużoną renomą wśród specjalistów w Polsce jako (...) trwałe urządzenia (...) bezawaryjnie służące przez wiele lat. (...) Niedawno mieliśmy okazję rozmawiać na ten z jednym z naszych klientów, który użytkował stację tej serii (...) przez 23 lata. Dystrybucja tak niezawodnych produktów wpisuje się w misję naszej grupy, (którą stanowi - przyp. red.) dostarczanie najnowocześniejszych światowych rozwiązań do polskiej oraz środkowoeuropejskiej branży produkcji i naprawy elektroniki, a przez to wspieranie rozwoju obu branż.”

Pani Marzena Szczotkowska-Topić - współwłaścicielka Grupy RENEX
Pan Predrag Topić - współwłaściciel i CEO Grupy RENEX

Wszystkie stacje można wypróbować w Centrum Technologiczno-Szkoleniowym Grupy RENEX i jej Demoroom'ie. Doradcy techniczno-handlowi grupy prowadzą nieodpłatne prezentacje tych stacji w celu wyboru optymalnego rozwiązania.

Więcej informacji pod adresem: renex.biuroprasowe.pl

Wideo
Tematyka materiału: Grupa RENEX, MBT 360, PACE, ST 35, ST 125, stacje lutownicze
AUTOR
Źródło
renex.biuroprasowe.pl
Udostępnij
Oceń najnowsze wydanie EdW
Wypełnij ankietę i odbierz prezent
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"