Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nowe stacje lutownicze firmy PACE w ofercie Grupy RENEX

Article Image
Grupa RENEX - oficjalny dystrybutor firmy PACE, poinformowała o wprowadzeniu na rynek 3 nowych stacji lutowniczych tej firmy. Stacje te to modele: MBT 360, ST 35 i ST 125 dostępne dla odbiorców w Polsce i na świecie.

Model MBT 360 stanowi profesjonalne urządzenie do demontażu/montażu elementów: SMD i PTH. Dzięki dwufunkcyjnemu kompresorowi oraz specjalistycznym rączkom możliwa jest praca tego urządzenia w trybie "hot air". Efektywne zasysanie lutowia jest w pełni gwarantowane. Oczyszczanie punktów lutowniczych również. Wbudowane w stację funkcje: ISB i automatycznego wyłączania znacząco wydłużają żywotność grotów. Koszty eksploatacji MBT 360 są bardzo małe.

Stacja lutownicza MBT 360

W przypadku modelu ST 35 mamy do czynienia z niedrogim modelem cyfrowej stacji lutowniczej. To kompaktowe urządzenie zapewnia oszczędność miejsca oraz ergonomię stanowiska pracy. Wszystko to przy technologii SensaTemp, która maksymalizuje wymianę ciepła. Stację można wygodnie ustawiać nad innymi urządzeniami.

Alternatywny model ST 125 to urządzenie dla osób wykonujących różne projekty montażu, demontażu i naprawy. Model ten umożliwia lutowanie, odlutowanie oraz usuwanie szerokiej gamy komponentów. Jest to urządzenie wyposażone w technologię Hi-Flo Snap-Vac wspomagającą usuwanie lutów z dowolnego złącza przelotowego bądź powierzchniowego.

Stacja lutownicza ST 35
Stacja lutownicza ST 125

Więcej informacji pod adresem: renex.biuroprasowe.pl

Wideo
Firma: Grupa RENEX
Tematyka materiału: Grupa RENEX, MBT 360, PACE, ST 35, ST 125, stacje lutownicze
AUTOR
Źródło
renex.biuroprasowe.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"