Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Najnowszy biuletyn techniczny 02/2024 firmy WAGO

Article Image
W niniejszym biuletynie firma WAGO zwraca uwagę m.in. na nowe zasilacze z serii Pro 2, które przeznaczone są dla zasilania redundantnego. W ramach tego biuletynu firma zaprasza do skorzystania z interaktywnego szkolenia poświęconego licznikom MID na platformie online: Akademia WAGO. Przedstawiono dwupiętrowe złączki listwowe Top Job S z przyciskiem, jak również pada zachęta do skorzystania z nowej aplikacji WAGO na urządzenia mobilne.

Zasilacze z serii Pro 2 do zasilania redundantnego

Wszędzie tam, gdzie potrzeba wysokiej dyspozycyjności systemu zasilania, warto skorzystać z zasilaczy Pro 2 Redundancy. Obecne w sprzedaży zasilacze Pro 2 Redundancy:  jedno- bądź trójfazowe, mają zasadniczo te same zalety techniczne, co cała rodzina zasilaczy Pro 2.

Dowiedz się więcej

Zasilacze z serii Pro 2

Nowe szkolenie dostępne w Akademii WAGO: "Liczniki energii elektrycznej MID"

W Akademii WAGO zostało opublikowane nowe szkolenie interaktywne, dzięki któremu idzie, w rzeczy samej, poznać odpowiedzi na pytania: w jaki sposób oraz co można odczytać wprost z licznika energii WAGO? Gdzie stosuje się liczniki MID? Jakie liczniki zapewnia WAGO? Jakie są możliwości komunikacyjne liczników WAGO?

Dowiedz się więcej

Liczniki energii elektrycznej MID

Karty katalogowe LPW w Internecie

Już teraz można pobierać karty katalogowe LPW z oficjalnej strony internetowej firmy WAGO. Jednak konieczne jest uprzednie zarejestrowanie się w dedykowanym formularzu, a potem, w praktyce, potwierdzenie danych. Na stronie z dokumentacją - oprócz wcześniej oferowanych i skompresowanych plików, które zawierają pełne zestawienia kart katalogowych i schematów wewnętrznych, dostepne są także odnośniki do pojedynczych kart katalogowych. Otrzymany po potwierdzeniu własnych danych link do dokumentacji jest aktywny bezterminowo i poleca się go zachować na przyszłość.

Dowiedz się więcej

Karty katalogowe LPW

Dwupiętrowe złączki listwowe TJS z przyciskami - seria 2202

Od niedawna firma WAGO oferuje dwupiętrowe złączki TJS z przyciskami (seria 2202) łącznie w 4 barwach: szarej, niebieskiej, żółto-zielonej i pomarańczowej. Z ciekawostek: złączki 2202, o których tutaj mowa, produkowane są we Wróblowicach pod Wrocławiem.

Dowiedz się więcej

Dwupiętrowe złączki listwowe TJS z przyciskami

Nowy katalog główny "System wielowtyków WINSTA" w języku polskim

Na oficjalnej stronie internetowej firmy WAGO w sekcji "Katalogi" dostępna jest najnowsza w pełni wersja katalogu WINSTA w języku polskim. Firma WAGO serdecznie zachęca każdego z użytkowników do pobrania tegoż katalogu w formacie PDF i do bezpośredniego przeglądania jako e-book.

Dowiedz się więcej

Katalog "System wielowtyków WINSTA"

WAGO App - aplikacja dla elektrotechników

Aplikacja WAGO App ma na celu ułatwić elektrotechnikom codzienne życie zawodowe. Prócz narzędzia, które prowadzi do rozwiązań WAGO na podstawie porobionego zdjęcia, aplikacja z łatwością oferuje mnóstwo innych przydatnych funkcjonalności, takich jak: dobory przekroju przewodów, ich długości, weryfikacja stopnia ochrony IP, obliczanie: prądu, napięcia i mocy, a także wyliczanie: rezystancji i pojemności zastępczych oraz przeliczanie różnych jednostek.

Dowiedz się więcej

Aplikacja WAGO App
Wideo
Firma: WAGO
Tematyka materiału: biuletyny techniczne, katalogi produktów, pozycje wydawnicze, WAGO, WINSTA, wydawnictwa
AUTOR
Źródło
wago.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"