Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Cechujące się niskimi opóźnieniami rozwiązanie gamingowe Reflex firmy NVIDIA

Rozwiązanie Reflex firmy NVIDIA zapewnia absolutną przewagę w trakcie rozgrywek na komputerze. Jest to zasługa układów graficznych (GPU) GeForce RTX serii 30 oraz monitorów G-SYNC. Dzięki zestawowi efektywnych technik optymalizacji i pomiarom opóźnień systemowych w grach turniejowych, można szybko namierzać cel, sprawnie reagować na przeciwnika oraz zwiększać precyzję celowania.
Article Image

Rozwiązanie firmy NVIDIA dynamicznie redukuje opóźnienia systemu, łącząc optymalizacje układów graficznych i gier na komputerze. Oferowany przez Reflex tryb niskiego opóźnienia sprawdza się w takich grach jak: Apex Legends, Overwatch bądź Rainbow Six Siege. Wraz z wysoką mocą obliczeniową układów GeForce RTX serii 30, rozwiązanie zapewnia wymagany czas reakcji, gdy liczy się każda milisekunda. Wyświetlacze G-SYNC korzystają z unikalnego analizatora opóźnień, który wykrywa kliknięcia pochodzące z myszy, mierząc czas potrzebny do zmiany obrazu na ekranie (np. przy błysku wylotowym z lufy pistoletu). Dzięki rozwiązaniu Reflex każdy komputer działa z najniższym, możliwym do osiągnięcia opóźnieniem systemu. Zapewnia to rozgrywki na najwyższym poziomie, niezależnie od pory dnia.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 (ostatni link to playlista YouTube).

Wideo
Firma: NVIDIA
Tematyka materiału: GeForce RTX, G-SYNC, monitory, NVIDIA, Reflex, układy graficzne
AUTOR
Źródło
nvidia.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Wzmacniacz Fortissimo – 100 klasy Hi-End
1/8 Dlaczego tranzystory komplementarne zastosowane w stopniu wyjściowym wzmacniacza Fortissimo 100 noszą nazwę „Thermal Track”?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"