Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Rozszerzone portfolio złączy kablowych WireClip firmy PROVERTHA z niskoprofilowymi modelami

Article Image
Stanowiące sprawdzone rozwiązania "wire-to-board" niskoprofilowe złącza WireClip zadaje wysokość montażowa 2,5 mm. Tam gdzie jest wymagana spora niezawodność połączeń kablowych i oszczędność miejsca wspomniane złącza dobitnie udowadniają swoją użyteczność. Jest to w szczególności zauważalne m.in. dla aplikacji automatyki przemysłowej.

Opracowane przez firmę PROVERTHA złącza WireClip wyposażone są w: plastikową część i zatrzask. Skręcone oraz ocynowane końcówki żył kabli są w prostej linii doczepiane do tych złączy. Takie podejście sprawdza się m.in. w: motoryzacji czy automatyce przemysłowej. Nie ma takiego producenta aut, który nie stosuje obecnie złączy WireClips. Podobnie jest z tymi, którzy wytwarzają czujniki przewidziane na coraz mniejsze płytki PCB.

Logo firmy PROVERTHA

Firma PROVERTHA oferuje zaciski WireClip w kilku wariantach. Dla modeli niskoprofilowych dostępne są wersje pisane kablom o 3 bądź 4 żyłach AWG22. Istnieje możliwość zamawiania niestandardowych zacisków WireClip, o różnej liczbie i przekroju żył kabli - zgodnie z hasłem "Fitting Your Applocation". Terminy zamówień złączy są w pełni zorientowane na klienta.

Więcej informacji pod adresem: provertha.de

Wideo
Firma: PROVERTHA
Tematyka materiału: AWG22, kable, PROVERTHA, WireClip, Wire-to-Board, złącza
AUTOR
Źródło
provertha.de
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"