Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Parę słów na temat obudów NetShelter SX Gen2 firmy Schneider Electric

Article Image
Obudowy NetShelter SX Gen2 zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymywać do 25% większy ciężar niż poprzednie modele, przenosząc obciążenie ok. 1814 kg. Dzięki temu, obudowy te przystosowane są do dużo cięższego oraz bardziej zagęszczonego sprzętu odpowiadającego na potrzeby sztucznej inteligencji (AI) i wysokowydajnych obliczeń.

Obecna w obudowach NetShelter SX Gen2 perforacja w drzwiach w istotny sposób zwiększa, niezależnie od okoliczności, przepływ powietrza, którego potrzeba do schładzania serwerów i związanego z nimi osprzętu. Jako, że bezpieczeństwo urządzeń jest bardzo ważne, opisywane obudowy posiadają stalową konstrukcję i trzypunktowe systemy blokowania w celu poprawy ochrony centrów danych. Wszystkie obudowy NetShelter SX Gen2 zostały zaprojektowane, w rzeczy samej, tak, aby w sporej mierze podlegać recyklingowi. Oferują przy tym dużo miejsca w połączeniu z elastycznymi opcjami zarządzania kablami dla większych i bardziej złożonych konfiguracji serwerów. Są to rozwiązania dostępne w standardowych rozmiarach: 42U, 45U i 48U, jak również w wersjach szerokich: oraz bardzo szerokich i głębokich.

Logo firmy Schneider Electric

Jak wyjaśnia Director of Category Management w firmie Schneider Electric, Elliott Turek:

"Obudowy NetShelter SX Gen2 stanowią krok w kierunku spełniania (...) wymagań aplikacji o dużej gęstości. Dzięki możliwości przenoszenia wysokich obciążeń, właściwemu zarządzaniu przepływem powietrza oraz dogodnemu poziomowi bezpieczeństwa, gwarantujemy klientom optymalizację operacji w centrach danych, wpływając pozytywnie na zrównoważony rozwój."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan Elliott Turek - Director of Category Management w firmie Schneider Electric
Wideo
Firma: Schneider Electric
Tematyka materiału: NetShelter SX Gen2, obudowy, obudowy szafowe, przepływ powietrza, Schneider Electric, serwery
AUTOR
Źródło
se.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"