Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Jeszcze większa elastyczność dzięki nowym opcjom dla serii VisuNet FLX

Article Image
Modułowa platforma VisuNet FLX autorstwa Pepperl+Fuchs gwarantuje maksymalną elastyczność dla monitorów komputerowych. Oferuje ona różne systemy HMI do wielu zastosowań i wymagań instalacyjnych w strefach ATEX/IECEx 2/22 i innych niż Ex.

Uniwersalna konstrukcja VisuNet FLX zapewnia: precyzyjną konfigurację rozwiązań HMI oraz skuteczną i szybką adaptację w terenie. Firma Pepperl+Fuchs umożliwia teraz korzystanie na dobrą sprawę z modułowej platformy HMI na zewnątrz. Oprócz obudowy ze stali nierdzewnej, przewidziana jest nowa, aluminiowa obudowa do urządzeń z serii VisuNet FLX. Urządzenia tej serii mogą być używane w temperaturze: od -20 do 50°C, na zewnątrz. Solidna i aluminiowa obudowa zapewnia nie tylko optymalne rozpraszanie ciepła, ale i wysoką trwałość. Wszystkie urządzenia serii mają optycznie złączony wyświetlacz, jak również można zaistalować osłony przeciwsłoneczne po bokach, na górnej krawędzi i z tyłu, które służą też jako ochrona przed: deszczem i innymi warunkami środowiskowymi.

Seria VisuNet FLX z nową, aluminiową obudową

Oprócz opcji korzystania z czytników RFID jako zewnętrznego urządzenia peryferyjnego, jest też możliwość integracji czytnika RFID w obudowie. Tym sposobem użytkownika można, jeśli trzeba, w bezpieczny sposób uwierzytelniać. Zdalne monitory VisuNet FLX wyposażone są, w istocie, w oprogramowanie układowe najnowszej generacji - VisuNet RM Shell 6. Bazujące na systemie operacyjnym Windows 10 IoT Enterprise LTSC 2021 oprogramowanie daje całkowity, w rzeczywistości, dostęp do systemu sterowania procesami i systemu zarządzania produkcją (MES) za pośrednictwem interfejsu Ethernet. Dzięki dodatkowemu oprogramowaniu VisuNet Control Center, użytkownicy mogą wygodnie zarządzać cienkimi klientami z centralnej stacji roboczej, eliminując w ten sposób długie, pracochłonne przemieszczanie się w terenie.

Więcej informacji pod adresem: pepperl-fuchs.com

Wideo
Firma: Pepperl+Fuchs
Tematyka materiału: HMI, HMI VisuNet FLX, Pepperl+Fuchs, VisuNet Control Center, Windows, Windows 10 IoT Enterprise LTSC 2021
AUTOR
Źródło
pepperl-fuchs.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"