Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Digi-Key Electronics przedstawia serię filmów «MedTech Beyond»

Article Image
Trzyczęściowa seria filmów ukazuje ewolucję urządzeń medycznych, która pozwala na szybsze oraz precyzyjne diagnozowanie, jak też i leczenie. Od urządzeń ubieralnych po technologie immersyjne i sztuczną inteligencję (AI), prezentowany jest sposób w jaki z pewnością stwarza technologia medyczna, jeśli chodzi o długie, czy satysfakcjonujące życie.

Pierwszy z trzech filmów serii "MedTech Beyond" ma tytuł "Holistic Health". Film ten ukazuje zmiany we wspomaganych technologicznie systemach opieki nad pacjentem, czy osobistych urządzeniach do monitorowania aktywności i samopoczucia. Technologia tego typu urządzeń nie ogranicza się już tylko do liczenia kroków. Teraz wykorzystuje najnowsze koncepcje, po to aby zapewnić lepsze doświadczenie pacjenta, czy bardziej holistyczne spojrzenie na zdrowie. Drugi film pt.: "Engineering Better Health Outcomes" prezentuje sposób w jaki liderzy branży tworzą innowacje. Biorąc pod uwagę niezwykle spore znaczenie bezpieczeństwa pacjentów, inżynierowie, projektanci i łańcuchy dostaw urządzeń medycznych stoją w obliczu dość dużej presji. Ostatni film o tytule: "Curing Tomorrow" to wypowiedzi wybitnych ekspertów na temat przyszłych przełomów w technologiach medycznych. Od diagnostyki działającej na sztucznej inteligencji (AI), po analitykę predykcyjną - już teraz sprawdź to jak dzisiejsze innowacje mają wpływ na diagnostykę i leczenie chorób przyszłości.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Wideo
Firma: Digi-Key Electronics
Tematyka materiału: Digi-Key Electronics, leczenie pacjentów, MedTech Beyond, medycyna, medycyna przyszłości, serie filmów
AUTOR
Źródło
digikey.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"