Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Uroczysta gala obchodów stulecia Phoenix Contact

Article Image
12 października 2023 roku w Łodzi odbyła się uroczysta gala obchodów stulecia firmy Phoenix Contact. Wśród uczestników pojawili się m.in. klienci i współpracownicy oraz, co ważne, przedstawiciele uczelni i prasy branżowej.

W trakcie wydarzenia omówiono: znaczenie i wartość kultury organizacji, szanse i zagrożenia ze strony sztucznej inteligencji w firmach oraz model zarządzania i rolę lidera w zespołach. W części rozrywkowej goście mieli okazję zobaczyć widowisko, podczas którego przedstawiono punkty zwrotne w historii Phoenix Contact, innowacje, które zmieniły branżę automatyki oraz ciekawostki ze świata techniki i popkultury. Całości wydarzenia towarzyszyły występy, taniec i pokazy akrobatyczne. Wcześniej odbyły się akcje wspólnego sadzenia drzew i rozdawania, w istocie, sadzonek, warsztaty ekologiczne i integracje pracownicze. Jak mówi prezes polskiego oddziału firmy Phoenix Contact, Maciej Merek:

"Ten jubileusz to nie tylko okazja do świętowania naszej historii, ale również moment refleksji nad przyszłością. Przez te 100 lat tworzyliśmy historię przemysłu, stale rozwijając możliwości i podnosząc jakość rozwiązań. Wieloletnia współpraca i zaufanie dały nam osiągnąć sukces."

Więcej informacji pod adresem: phoenixcontact.com

Pan Maciej Merek - prezes polskiego oddziału firmy Phoenix Contact
Wideo
Firma: Phoenix Contact
Tematyka materiału: jubileusze, Łódź, Maciej Merek, Phoenix Contact, uroczyste gale, wydarzenia
AUTOR
Źródło
phoenixcontact.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"