Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Zmiany w wyglądzie katalogu TME

Article Image
Od pewnego czasu klienci TME mieli możliwość sprawdzania nowszej wersji katalogu. Wprowadzono mnóstwo zmian, które: ułatwiają wyszukiwanie, a także porównywanie produktów oraz wspierają działanie katalogu na urządzeniach mobilnych. Po zebraniu opinii użytkowników oraz wdrożeniu wielu z nich, nowa wersja katalogu stała się teraz jego wyglądem domyślnym.

W najnowszej wersji katalogu TME dodano kunsztowne układy prezentacji produktów. Dzięki opcji zwinięcia drzewka kategorii, zapewniono dużo więcej miejsca do przeglądania katalogu. Zoptymalizowano filtry, których wykorzystanie stało się o wiele łatwiejsze. Ich wyszukiwarka, w istocie rzeczy, umożliwia wyselekcjowanie wielu produktów. Podczas przeglądu katalogu z dużą szybkością wczytują się kolejne produkty, bez przełączania się na następne jego strony. Wprowadzono też kilka zmian i udogodnień w dostępie do informacji o produkcie, wliczając w to zdjęcia i dokumentacje. Odświeżoną wersję katalogu można bardzo wygodnie przeglądać - dotyczy to zwłaszcza urządzeń mobilnych, do których katalog TME został dostosowany.

Więcej informacji tutaj oraz na poniższym filmie.

Wideo
Firma: Transfer Multisort Elektronik (TME)
Tematyka materiału: filtry produktów, katalogi produktów, nowości, TME, Transfer Multisort Elektronik, wyszukiwarki produktów
AUTOR
Źródło
tme.eu
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"