Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nadchodzi konferencja «Worldwide Developers Conference 2023» (WWDC23)

Article Image
Organizowana przez Apple konferencja online rozegra się w dniach 5-9 czerwca 2023 roku. W jej ramach zostaną pokazane m.in. udoskonalenia dla systemów: iOS, iPadOS, macOS, watchOS i tvOS. Będzie można porozmawiać z inżynierami Apple, czy poznać nowe rozwiązania. Za udział w konferencji nie są przewidziane opłaty. Wszyscy chętni, którzy uwielbiają rozwiązania Apple są mile widziani.

W programie konferencji WWDC23, prócz premier i prezentacji State of the Union, wynajdzie się miejsce na sesje, indywidualne warsztaty i spotkania z deweloperami. Na obszarze Apple Park będzie można wziąć udział w specjalnym wydarzeniu, dnia 5 czerwca 2023 roku. Liczba uczestników będzie ograniczona. Odbędzie się również konkurs Swift Student Challenge dla początkujących deweloperów. Jest to przedsięwzięcie Apple wspierające osoby uwielbiające programować. Z pomocą Swift Playgrounds - wyjątkowej aplikacji na: iPada lub Maca, nauka języka programowania Swift staje się doskonała. Już teraz można nadsyłać swoje zgłoszenia, do konkursu Swift Student Challenge. Zgłoszenia są przyjmowane do: 19 kwietnia 2023 roku. Warto wziąć udział w konkursie, będąc zwłaszcza uczniem. Firma Apple udostępni wszystkie informacje na temat konferencji WWDC23 przed jej rozpoczęciem w aplikacji mobilnej Apple Developer i na stronie Apple Developer.

Logo firmy Apple

Jak mówi wiceprezes pionu "Worldwide Developer Relations" w firmie Apple, Susan Prescott:

"Konferencja WWDC23 to (...) jedno z nadchodzących wydarzeń w roku. Dzięki niej można już zaraz spotkać się (...) z utalentowanymi deweloperami ze świata (...). Będzie to największa czy też najciekawsza w historii konferencja. Nie możemy się doczekać, by ujrzeć wielu z Was (...)."

Więcej informacji pod adresem: apple.com.

Pod zdjęciem znajduje się film z ubiegłorocznej konferencji WWDC 2022.

Pani Susan Prescott - wiceprezes pionu "Worldwide Developer Relations" w firmie Apple
Wideo
Firma: Apple
Tematyka materiału: Apple, Apple Developer, Susan Prescott, Worldwide Developers Conference 2023, WWDC23, wydarzenia
AUTOR
Źródło
apple.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"