Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Krótkie podsumowanie konferencji programistycznej code::dive 2022

Article Image
24 listopada 2022 roku odbyła się 9. edycja konferencji programistycznej code::dive, kreowanej przez wrocławski oddział firmy Nokia. Jest to wydarzenie, które gromadzi, w pokaźnej ilości, profesjonalistów IT i entuzjastów programowania, którzy dzielą się nowymi pomysłami, dyskutują o aktualnych trendach i wymieniają doświadczenia.

Tematyką ubiegłorocznej konferencji były nowe trendy w językach programowania, wliczając C++, sztuczna inteligencja, czy uczenie maszynowe. Prócz samych wykładów zorganizowana została dodatkowa atrakcja - turniej gier retro, który był okazją do podróży w czasie. W czasie turnieju mieli oni możliwość powrotu do swych lat dzieciństwa i zagrania na oldschoolowych automatach prosto z lat dziewięćdziesiątych w gry takie jak: Contra, Duck Hunter i River Raid. Wydarzenie przyciągnęło ponad 5000 uczestników - specjalistów z branży IT z Polski oraz ze świata. Konferencja miała na celu wsparcie programistów, poprzez poszerzanie horyzontów i zachęcanie do dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniami, a także dostarczanie platformy do networkingu. Ponieważ prelegenci code::dive w większości byli aktywnymi programistami, to opowiadali oni podczas wydarzenia o realnych doświadczeniach i studiach przypadków.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 (ostatni link to kanał code::dive na YouTube), jak również na poniższym filmie.

Wideo
Firma: Nokia
Tematyka materiału: code::dive 2022, IT, konferencje programistyczne, Nokia, Wrocław, wydarzenia
AUTOR
Źródło
nokiawroclaw.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"