Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nadchodzą VI. Łódzkie Dni Informatyki

Article Image
Już niedługo przeprowadzone zostaną VI. Łódzkie Dni Informatyki. Jest to największa, a zarazem istotna inicjatywa, której organizatorami są: Politechnika Łódzka (PŁ), ICT Polska Centralna Klaster i Uniwersytet Łódzki (UŁ). W czasie trzech dni: 15., 16. i 17.11, będą objaśniane zagadnienia m.in.: cyberbezpieczeństwa, optymalizacji, testowania, crypto, DevOps, agile oraz SAP.

Przewidziany na VI. Łódzkie Dni Informatyki program obejmuje m.in.: warsztaty z kompetencji miękkich i rozmowy z pracodawcami. Wyjątkowy poziom merytoryczny wydarzenia zapewnią prelegenci z firm skupionych w ICT Polska Centralna Klaster. Na 15 listopada planowany jest wykład pt.: „Jak być bezpiecznym w Internecie?”. Miejscem tego wykładu ma być audytorium E1 w budynku A10 na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ. Jego pregelent to portal Niebezpiecznik.pl. 16 listopada wydarzenie przeniesie się na Uniwersytet Łódzki na wydziały: Matematyki i Informatyki oraz Fizyki i Informatyki Stosowanej. Z kolei 17 listopada odbędą się wizyty w łódzkich biurach przedsiębiorstw IT, w trakcie  których będzie można poznać działalność firm: Atos, Commerzbank, Incubly, iTechArt, MakoLab, Rossmann i Transition Technologies PSC.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Firma: Politechnika Łódzka (PŁ)
Tematyka materiału: ICT Polska Centralna Klaster, Łódź, Politechnika Łódzka, Uniwersytet Łódzki, VI Łódzkie Dni Informatyki, wydarzenia
AUTOR
Źródło
https://p.lodz.pl/uczelnia/aktualnosci/lodzkie-dni-informatyki-po-raz-szosty" target="_blank" rel="noopener">p.lodz.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"