Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Cyfrowy metadom firmy LG Electronics

Article Image
Oparty na platformie Unity metadom pozwoli użytkownikom odwzorować cyfrowo ich przestrzeń życiową. Będzie to miejsce z produktami LG Electronics zainstalowanymi w prawdziwym domu użytkownika.

Dokonywane w metadomie zmiany ustawień i funkcji urządzeń LG Electronics będą z miejsca wprowadzane w rzeczywistym świecie. Będzie możliwość dostosowywania cyfrowego lokum m.in. dzięki przestawianiu mebli i sprzętów. Wszystko to przy spotkaniach z użytkownikami z całego świata, aby dzielić się doświadczeniami i poradami. W metadomie LG Electronics będą dostępni cyfrowi ludzie, którzy wyczują, kiedy użytkownicy potrzebują pomocy i zaoferują im wsparcie np. w sterowaniu zadaną funkcją urządzenia. Dzięki integracji rozpoznawania głosu, przetwarzania języka naturalnego, uczenia kontekstowego, a także silnika graficznego Unity, cyfrowi pomocnicy będą mogli komunikować się z użytkownikami w łatwy, naturalny sposób. Będzie to możliwe szczególnie dzięki realistycznej mimice oraz intuicyjnym gestom postaci.

Logo firmy LG Electronics

Jak wyjaśnia dyrektor ds. technologii i wiceprezes firmy LG Electronics, Kim Byoung-hoon:

"Metadom z udziałem cyfrowych ludzi wykorzysta nowoczesne technologie LG Electronics (...), a także niezrównane możliwości Unity (...). Będzie to stanowiło prawdziwą innowację w zakresie wrażeń użytkownika."

Więcej informacji pod adresem: lgnews.pl

Pan Kim Byoung-hoon - dyrektor ds. technologii i wiceprezes firmy LG Electronics
Wideo
Firma: LG Electronics
Tematyka materiału: cyfrowe rozwiązania, Kim Byoung-hoon, inteligentne urządzenia, LG Electronics, metadom, Unity
AUTOR
Źródło
lgnews.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"