Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Innowacyjne rozwiązania LG Electronics na targach IFA 2022

Article Image
Podczas odbywających się w dniach: 2-6 września 2022 r. targach IFA 2022 firma LG Electronics zaprezentuje gamę inteligentnych rozwiązań, które powstały z myślą o potrzebach i gustach konsumentów w zmieniającym się świecie. Pod hasłem "Life, Reimagined" LG Electronics przedstawi zaawansowane, innowacyjne produkty oraz usługi, które wnoszą nowe możliwości i doświadczenia.

Na stoisku LG Electronics będzie czekał na odwiedzających 97-calowy telewizor evo Gallery Edition. Ten największy telewizor OLED na świecie nadaje domowej rozrywce zupełnie nowy wymiar. Jest to możliwe za sprawą doskonałej jakości obrazu z samoświecącymi pikselami, a także pokaźnemu rozmiarowi i opartym na sztucznej inteligencji technologiom wyświetlania. Na targach IFA 2022 zostanie zaprezentowanych kilka wielkoekranowych telewizorów klasy premium, wliczając w to 88-calowy SIGNATURE OLED 8K oraz 136-calowy ekran Micro LED o rozdzielczości 4K. To innowacyjne rozwiązanie oferuje najwyższą jakość w spektakularnej skali, łącząc samoświecące piksele o wielkości mikrometrów z modułową konstrukcją.

136-calowy ekran Micro LED

Ci, którzy przybędą na stoisko LG Electronics, będą mogli doświadczyć miłych wrażeń z gry na ekranach OLED w strefie "Flex Arcade", urządzonej w stylu retro. Wewnątrz znajdzie się kilka stanowisk, gdzie na zainteresowanych czekać będą nowe gry na konsole i klasyki na najnowocześniejszych telewizorach OLED, w tym OLED Flex, na którym użytkownik może wybrać optymalną krzywiznę spośród 20 ustawień oraz szereg przeznaczonych dla graczy funkcji i ustawień dostosowanych do osobistych preferencji.

Telewizor OLED Flex

Na stoisku LG Electronics dostępna będzie również strefa Lifestyle - prezentowana będzie tam gama dedykowanych produktów oraz usług. Można będzie podziwiać m.in. najnowsze telewizory OLED Objetgłośnik bezprzewodowy BOOM 360, a także ekskluzywne meble i dodatki do domu holenderskiej marki Moooi.

Inne nowości firmy LG Electronics, które przewidziano na targi IFA 2022 to: kompleksowe rozwiązanie do pielęgnacji obuwia: Styler ShoeCase i ShoeCare, modele pralek i suszarek korzystających ze sztucznej inteligencji, a także Aero Furniture - oczyszczacz powietrza w formie stolika, gdzie zatarta zostaje granica między meblem, a urządzeniem. Na stanowisku "Ergo Monitor Workstation" odwiedzający będą mogli zapoznać się szczegółowo z nowymi monitorami firmy LG Electronics. Z kolei w sektorze "UltraGear Gaming Monitor Play Zone" na zainteresowanych czekać będzie duży wybór monitorów do gier.

Więcej informacji pod adresem: lgnews.pl

Meble marki Moooi
Meble marki Moooi
Wideo
Firma: LG Electronics
Tematyka materiału: głośniki bezprzewodowe, IFA 2022, LG Electronics, meble Moooi, monitory, telewizory
AUTOR
Źródło
lgnews.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"