Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Garett Electronics rozszerza ofertę o kategorię produktów Beauty

Article Image
Wysokiej klasy produkty to znak rozpoznawczy Garett Electronics. W ofercie firmy można znaleźć różne propozycje dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Poza sportowymi pozycjami, dostępne są również m.in. smartwatche biżuteryjne, które są idealnym uzupełnieniem biznesowych i eleganckich stylizacji.

Przedstawiciele Garett Electronics lubią ułatwiać życie odbiorcom swoich produktów. Ten zamysł przyświecał podczas prac nad rozszerzeniem oferty firmy. Jak wyjaśnia menadżerka Garett Electronics, Justyna Nowak:

„Czasy, w których żyjemy, skłonił nas do zastanowienia się, w jaki sposób możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Wiele miejsc jest dla nas niedostępnych, nie możemy normalnie spotkać się z przyjaciółmi, trenować czy poddać się zabiegom pielęgnacyjnym. Nasze mieszkania stały się siłowniami, dlaczego zatem nie pójść krok dalej i nie przemienić ich w małe SPA? W ten sposób narodziła się kategoria produktów Beauty.”

Logo firmy Garett Electronics

Do tej pory cieszące się dużą popularnością mikrodermabrazja i mezoterapia były zabiegami przeprowadzanymi w gabinetach kosmetycznych. Dzięki Garett Electronics nic nie stoi na przeszkodzie, by można je było wykonać w domowym zaciszu. Dwa produkty firmy: Beauty Pure Skin i Beauty Pure Skin Pro pozwalają na oczyszczanie oraz złuszczanie martwego naskórka. Idealnie sprawdzają się w przypadku cer problematycznych - z zaskórnikami, wągrami. Delikatny masaż próżniowy umożliwia również lepsze wchłanianie składników aktywnych obecnych w kremie lub serum. 

Urządzenie Beauty Pure Skin

Beauty Fresh Skin to urządzenie do mezoterapii bezigłowej, które zachwyca efektami oraz komfortem użytkowania. Sprawia, że cera staje się napięta, nawilżona i promienna. Masaż wibracyjny z elektrostymulacją pobudza tkanki do regeneracji, a światło LED, zależnie od wybranego koloru, pomaga w zmniejszeniu porów, uelastycznia naczynia krwionośne, rozjaśnia skórę twarzy oraz wspiera terapię przeciwtrądzikową m.in. poprzez eliminację bakterii.

Urządzenie Beauty Pure Skin Pro

Szczoteczki soniczne to kolejna propozycja Garett Electronics. Dzięki nim można wykonać dogłębne oczyszczenie twarzy czy pozbyć się resztek makijażu, zanieczyszczeń, co stanowi podstawę wszelkich działań pielęgnacyjnych. Możliwość wyboru jednego spośród 3 trybów pulsacji sprawia, że z łatwością idzie dopasować zabieg do oczekiwań, a wysokiej jakości silikon zapewnia bezpieczeństwo i higienę użytkowania. Szczoteczki Garett Electronics są wodoodporne i można z nich korzystać pod prysznicem. 

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Urządzenie Beauty Fresh Skin
Wideo
Firma: Garett Electronics
Tematyka materiału: Beauty Fresh Skin, Beauty Skin Pro, Beauty Pure Skin, Garett Electronics, Justyna Nowak, smartwatche,
AUTOR
Źródło
garett.com.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"