Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

XI. Konferencja CommonSign

Article Image
Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz firmy: Autenti, Obserwatorium.biz, Trusted Information Consulting i Medien Service serdecznie wszystkich zapraszają do udziału w jedenastej już edycji Konferencji CommonSign poświęconej problematyce podpisu elektronicznego, elektronicznej identyfikacji i usług zaufania w Polsce. Konferencja odbędzie się 8 listopada 2022 r. w warszawskiej siedzibie NASK przy ul. Kolskiej 12.

Wskutek przyspieszenia transformacji cyfrowej, którą w ciągu ostatnich dwóch lat wymusiła pandemia COVID-19, nastąpiło znaczne usprawnienie e-administracji i e-biznesu w Polsce. Z danych GUS wynika, że w 2020 roku z usług obu sektorów skorzystało 53,4% mieszkańców dużych miast, 42,3% osób z miast mniejszych i 33,7% ogółu ludności wiejskiej. Nowoczesna identyfikacja i uwierzytelnienie transakcji stało się konieczną praktyką, ujawiając się w skali dotychczas nieznanej. Niezbędna jest analiza tego zdarzenia w wielu aspektach i wskazanie kolejnych etapów jego rozwoju w najbliższych latach. Celem konferencji CommomSign jest budowa mechanizmów interoperacyjności podpisu elektronicznego i e-identyfikacji razem z usługami zaufania oraz współpracą między podmiotami. Podczas konferencji mile widziane są firmy i osoby z prezentacjami na temat e-identyfikacji i e-uwierzytelniania w branżowych zastosowaniach.

Więcej informacji pod adresem: commonsign.eu

Siedzina Państwowego Instytutu Badawczego NASK (Warszawa, ul. Kolska 12) - miejsce organizacji XI. Konferencji CommonSign
Firma: Autenti
Tematyka materiału: Autenti, CommonSign, Medien Service, NASK, Obserwatorium.biz, Trusted Information Consulting
AUTOR
Źródło
commonsign.eu
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Czujniki poziomu cieczy
1/10 Czujnik pływakowy:
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"