Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Rekrutacja do centrum R&D firmy Intel w Gdańsku

Article Image
Budowanie, integracja i uruchomienie nowoczesnego systemu IPU, który w najbliższej przyszłości zrewolucjonizuje centra danych na świecie - to jeden z najważniejszych projektów realizowanych przez inżynierów firmy Intel w Polsce. Firma zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowiska w centrum R&D tej firmy w Gdańsku (jest to centrum badawczo-rozwojowe firmy Intel).

2Pewnie każdy wie, że Intel produkuje procesory. Ale to tylko część działalności firmy. Intel nieustannie przesuwa granice innowacji, wzbogacając życie przedsiębiorstw, społeczeństw oraz mieszkańców globu.

W centrum badawczo-rozwojowym Intela w Polsce tworzone są technologie przyszłości. To największy software’owy hub, gdzie pracują najlepsi eksperci oprogramowania. Oprogramowanie to dotyczy takich obszarów jak: AI, Cloud, Data Centers, Connectivity i IoT. W Intelu pracują zespoły, które rozwijają sprzęt.

Dołącz do firmy i rozpocznij karierę w Intelu. Miej wpływ na otaczający świat i twórz rozwiązania, które zmieniają życie ludzi. Zrób to, jeśli wierzysz, że technologia to sacrum. Centrum firmy Intel w Gdańsku jest szczególnym tego dowodem.

Więcej informacji tutaj.

Wideo
Firma: Intel
Tematyka materiału: centra danych, chmury danych, Gdańsk, Intel, łączność, technologie przyszłości
AUTOR
Źródło
jobs.intel.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"