Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Grupa RENEX dystrybutorem CRM SYNERGIES

Article Image
Dnia 2 marca 2022 r. Grupa RENEX poinformowała o nawiązaniu szerokiej współpracy dystrybucyjnej z hiszpańską firmą CRM SYNERGIES - wiodącym producentem cyny w Europie oraz dominującym producentem wysokiej jakości wyrobów lutowniczych na świecie. Dedykowana wytwórstwu elektroniki oferta firmy obejmuje przede wszystkim spoiwa wykonane z czystych materiałów pierwotnych.

Dokładniej mówiąc wspomniana firma posiada w sprzedaży druty lutownicze z różnymi rodzajami rdzeni topnikowych, przeznaczone do lutowania ręcznego oraz zautomatyzowanego na rynkach: elektronicznym, elektrycznym i motoryzacyjnym. Ich szeroka gama została opracowana z myślą o dużej zwilżalności zapewniającej wysoką niezawodność używania. Wszystko to przy wymaganiach J-STD-004, które spełniają produkty CRM SYNERGIES, w tym przywołane druty i topniki płynnej formy. Możliwość opracowania i tworzenia wyrobów na indywidualne zamówienia jest przy tym udzielana.

Wybrane produkty firmy CRM SYNERGIES
Wybrane produkty firmy CRM SYNERGIES

Jak wyjaśniają właściciele Grupy RENEX: Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić - CEO Grupy RENEX:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązanej właśnie współpracy z firmą CRM SYNERGIES. Jest to kolejna sfera i zakres produktów jakie rozszerzą naszą kompleksową ofertę kierowaną do branży produkcji i naprawy elektroniki. Kluczowym jest dla nas dostarczanie technologii i rozwiązań na najwyższym światowym poziomie”. 

Pani Marzena Szczotkowska-Topić - współwłaścicielka Grupy RENEX
Pan Predrag Topić - współwłaściciel i CEO Grupy RENEX

Produkty firmy CRM SYNERGIES dostępne są m.in. w postaci kulek, sztab i preform, a przedstawiciele Grupy RENEX służą doradztwem i szkoleniami w zakresie nowych produktów realizowanymi przez centrum technologiczno-szkoleniowe grupy w celu efektywnego wykorzystania spoiw i topników w produkcji pakietów elektronicznych. Podjęta przez Grupę RENEX współpraca tylko temu zamiarowi sprzyja.

Więcej informacji pod adresami: renex.biuroprasowe.pl i sklep.renex.pl

Galeria
Firma: Grupa RENEX
Tematyka materiału: CRM SYNERGIES, druty lutownicze, Grupa RENEX, J-STD-004, Marzena Szczotkowska-Topić, Predrag Topić
AUTOR
Źródło
renex.biuroprasowe.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"