Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nowość w ofercie Grupy RENEX - wykładziny cleanroom ESD produkcji GERFLOR

Article Image
Niedawno Grupa RENEX wprowadziła do swej oferty 2 nowe wykładziny dla czystych pomieszczeń i stref EPA: MIPOLAM Biocontrol EL5 i Biocontrol ESD+ produkcji GERFLOR. Nowe produkty zostały opracowane z myślą o tworzeniu podłóg w strefach czystych typu cleanroom, których powierzchnia ma być gładka, antypoślizgowa, odporna na ścierania i łatwa w utrzymaniu. Użyty w przytoczonych wykładzinach homogeniczny, winylowy materiał wraz z powłoką Evercare pozwalają na spełnienie wspomnianych wymagań. Ułożone z obu wykładzin podłogi mogą być stosowane przede wszystkim w pomieszczeniach czystych do klasy ISO - 4 i GMP - A włącznie, nawet w warunkach wysokiego natężenia ruchu.

Zarówno MIPOLAM Biocontrol EL5, jak i Biocontrol ESD+ cechują się dużym przewodnictwem prądu, co umożliwia ich wykorzystywanie w miejscach, w których następuje potrzeba minimalizacji ryzyka wystąpienia wyładowań elektrostatycznych (ESD), jak np. w strefach EPA. W szczególności druga z wykładzin zapewnia generację ładunków elektrycznych, na skutek tarcia z obuwiem, na poziomie nie większym niż 10 V. Wszystko to przy grubości 2 mm i dostępności w formie rolek o szerokości 2 m oraz różnych długościach.

Wykładzina MIPOLAM Biocontrol EL5 wraz z dostępnymi kolorami
Wykładzina MIPOLAM Biocontrol EL5 wraz z dostępnymi kolorami

Obie wykładziny stanowią wynik powziętej w październiku poprzedniego roku współpracy grup: RENEX oraz GERFLOR - światowego producenta wykładzin specjalistycznych, którego wyroby znajdują użytek w takich obszarach życia jak: służba zdrowia, laboratoria, obróbka żywności czy nowoczesne technologie, a oferta obejmuje szeroką gamę typów, wzorów i kolorów, jak również kilka systemów mocowania, w tym klejenie do podłoża oraz montaż w oparciu o puzzle. Zainteresowanych wykładzinami zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi Grupy RENEX.

Wykładzina Biocontrol ESD+ wraz z dostępnym kolorem
Wykładzina Biocontrol ESD+ wraz z dostępnym kolorem

Więcej informacji pod adresami: link 1, link 2 i link 3

Firma: Grupa RENEX
Tematyka materiału: Biocontrol ESD+, ESD, GERFLOR, Grupa RENEX, MIPOLAM Biocontrol EL5, wyładowania elektrostatyczne
AUTOR
Źródło
renex.biuroprasowe.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"