Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Oprogramowanie do druku 3D: firma ALSO z rozszerzonym portfolio software

Article Image
Oferta produktów i rozwiązań dla druku 3D staje się coraz bardziej kompleksowa. Nie inaczej jest w przypadku firmy ALSO, która wprowadziła do oferty nowe trzy produkty software dedykowane drukowi 3D.

Wprowadzone do oferty ALSO produkty to przede wszystkim 2 oprogramowania: AdditiveTango firmy VoxelDance do przygotowania danych do druku 3D. Additive jest idealny dla technologii przemysłowych takich jak: SLM, SLA, SLS oraz DLP. Obejmuje błyskawiczne prototypowanie, stomatologię plastikową/metalową, biżuterię, opiekę zdrowotną i formy przemysłowe. Oprogramowanie Tango to produkt modny w świecie LCD/DLP, zwłaszcza w marketingu konsumenckim oraz przemyśle stomatologicznym. Rozwiązania VoxelDance sprawdziły się w ostatnich latach zarówno wśród twórców drukarek, jak i użytkowników końcowych, co przyniosło firmie szybko rosnący udział w rynku. Firma ma obsesję na punkcie ulepszania aplikacji za pomocą algorytmów.

Oprogramowanie Additive firmy VoxelDance
Oprogramowanie Tango firmy VoxelDance

Oprócz zestawu oprogramowania VoxelDance, ALSO oferuje również stos programowy do cyfrowej produkcji DMCP (ang. Digital Manufacturing Control Processing) od ParaMatters. Stos ten umożliwia zarządzanie materiałami, stanowiąc rozwiązanie z przepływem pracy addytywnej. Firma ParaMatters zapewnia wsparcie dla różnych branż: od medycznej po lotniczą i przemysłową, oferując integrację z DMCP. Daje to możliwość "rozwoju w miarę postępu prac" dzięki modułowym rozwiązaniom programowym, które stanowią elementy składowe funkcjonowania cyfrowej fabryki. Każdy z produktów może być niezależnie stosowany i w miarę potrzeb dodawany do platformy DMCP. ParaMatters jest idealnym rozwiązaniem dla cyfrowych fabryk, które chcą zmniejszyć koszty operacyjne i tworzyć lepsze produkty.

Logo firmy ParaMatters

Więcej informacji pod adresami: link 1, link 2, link 3 i link 4 (trzy ostatnie linki to playlisty YouTube) oraz na poniższych filmach.

Firma: ALSO
Tematyka materiału: 3YOURMIND, ALSO, DMCP, ParaMatters, VoxelDance Additive, VoxelDance Tango
AUTOR
Źródło
also.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"