Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Apple Watch to świetny kompan do golfa

Article Image
Za pomocą Apple Watch golfiści mogą śledzić swoją aktywność przez cały dzień, a za pomocą aplikacji Trening sprawdzą, ile aktywnych kalorii spalili podczas jednej rundy gry. Oprócz tego Apple Watch pozwala być w kontakcie ze światem na polu golfowym. Użytkownicy mogą otrzymywać ważne powiadomienia od razu na nadgarstku, a gest dwukrotnego stuknięcia dostępne na Apple Watch Series 9 oraz Apple Watch Ultra 2 pozwala jeszcze łatwiej wyświetlać i wysyłać wiadomości nawet wtedy, gdy brak jest, w rzeczy samej, wolnych rąk.

W systemie watchOS 10 wprowadzono API ruchu wysokiej częstotliwości, które wykorzystuje najnowszy akcelerometr i żyroskop Apple Watch do rozpoznawania niestandardowych zmian w prędkości i przyspieszeniu. Dzięki temu rozwiązaniu, twórcy aplikacji - takich jak Golfshot, zyskali narzędzia umożliwiające tworzenie nowych i innowacyjnych interakcji pozwalających golfistom doskonalić zamachy czy poprawiać swoje wyniki. Oprócz tego sensory dostępne w Apple Watch kompleksowo analizują zamach kijem od początku do końca ruchu. Niezależnie od umiejętności użytkownicy mogą, bardzo dokładnie, śledzić kluczowe wskaźniki dotyczące zamachów, w tym informacje o tempie, rytmie, chwilach przed uderzeniem piłki, czy przejściu między zamachem a wymachem i ruchu nadgarstka, i na tej podstawie doskonalić swoją grę.

Zegarek Apple Watch podczas gry w golfa

Użytkownicy aplikacji Golfshot mają do dyspozycji takie funkcje jak chociażby obserwowanie odległości za pomocą GPS, śledzenie wyników, Auto Shot Tracking, analiza zamachów czy w końcu Auto Strokes Gained - a wszystkie te rozwiązania są dostępne na Apple Watch. Dzięki temu, golfiści mogą obserwować każde uderzenie i śledzić, w czasie rzeczywistym, odległość od greenu, przeszkód i celów, na niemal 46 000 pól golfowych na świecie. Oprócz tego Apple Watch oferuje zautomatyzowany system zbierania danych z pola golfowego - po zakończeniu rundy użytkownicy mogą przeglądać na iPhonie ogólne podsumowania, a także różne analizy statystyczne, żeby dalej się doskonalić.

Więcej informacji pod adresem: apple.com

Wideo
Firma: Apple
Tematyka materiału: Apple, Apple Watch, golf, sporty, Swing ID On-Range, watchOS 10
AUTOR
Źródło
apple.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"