Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Konferencja Worldwide Developers Conference (WWDC) firmy Apple powraca 10 czerwca 2024 r.

Article Image
Cała konferencja będzie dostępna online za darmo, a w dniu 10 czerwca 2024 roku ma odbyć się specjalne wydarzenie w Apple Park. Sama konferencja będzie trwała 4 dni - zakończy się w dniu 14 czerwca 2024 roku. W jej trakcie firma Apple uchyli nieco rąbka tajemnicy i pokaże swoje najnowsze udoskonalenia, które pojawią się np. w systemach operacyjnych: iOS, iPadOS, macOS, watchOS, tvOS i visionOS.

Podczas prezentacji, która otworzy konferencję WWDC, uczestnicy poznają różne nowości ze świata oprogramowania i technologii Apple, a samą konferencję będzie można obserwować z pomocą aplikacji, strony Apple Developer, a także portalu YouTube. W programie tegorocznej konferencji WWDC przewidziano sesje wideo i inne okazje do kontaktu z projektantami oraz z inżynierami Apple czy międzynarodową społecznością deweloperów. W czasie wydarzenia, w dniu 10 czerwca 2024 roku, uczestnicy konferencji będą mogli zobaczyć w Apple Park bardzo interesującą prezentację, spotkać się z zespołem Apple i skorzystać z dedykowanych atrakcji o ile znajdzie się miejsce, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Dokładne informacje o rejestracji na wydarzenie można odnaleźć na stronie Apple Developer, a także w aplikacji. Firma Apple udostępni dodatkowe informacje o konferencji WWDC nim w pełni rozpocznie się wydarzenie.

Logo firmy Apple

Jak mówi wiceprezes firmy Apple w pionie "Worldwide Developer Relations", Susan Prescott:

"Bardzo nas cieszy, że w ramach konferencji WWDC, która jest niesamowitym wydarzeniem z dziedziny technologii i społeczności, spotkamy się z deweloperami z całego świata. Sednem i sensem tej konferencji jest dzielenie się nowymi pomysłami czy udostępniane deweloperom innowacyjnych narzędzi i zasobów, dzięki którym będą mogli robić wspanialsze rzeczy."

Więcej informacji pod adresem: apple.com

Pani Susan Prescott - wiceprezes firmy Apple w pionie "Worldwide Developer Relations"
Wideo
Firma: Apple
Tematyka materiału: Apple, konferencje, Susan Prescott, Worldwide Developers Conference, WWDC, wydarzenia
AUTOR
Źródło
apple.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"