Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma ESET z tytułem «Challenger» w badaniu «Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms» za 2022 rok

Article Image
Już po raz piąty firma ESET otrzymała tytuł "Challenger" w badaniu "Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms", za 2022 rok. Tym sposobem firma udowodniła, że znajduje się wśród liderów chroniących użytkowników domowych i sektor biznesowy.

W ostatnim badaniu "Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms" firma ESET została doceniona za wspaniałe wyniki w testach antymalwerowych i testach wydajności. Firma była jednym z pierwszych dostawców rozwiązań zabezpieczających, który wykorzystał koncepcję uczenia maszynowego. Ostatnie ulepszenia technologii ESET obejmują dobrą ochronę przed atakami sieciowymi typu brute-force dla protokołów: RDP, FTP i SMB. Jak wyjaśnia związany z dystrybutorem produktów ESET - firmą DAGMA Bezpieczeństwo IT, Bartosz Różalski:

Rozwiązania firmy ESET są tworzone z myślą o klientach oraz ich bezpieczeństwie. W istocie zobowiązaliśmy się dostarczać zrównoważone i wielowarstwowe zabezpieczenia, których cel to: zapobiegać zagrożeniom, wykrywać je i reagować w odpowiedni sposób, zwłaszcza dzięki rozwiązaniu XDR. Wyróżnienie w tak cenionym badaniu udowadnia, że nazywanie firmy ESET globalnym liderem cyberbezpieczeństwa nie jest przypadkowe."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan Bartosz Różalski - osoba związana z dystrybutorem produktów ESET:
firmą DAGMA Bezpieczeństwo IT
Wideo
Firma: ESET
Tematyka materiału: badania, Bartosz Różalski, Challenger, cyberbezpieczeństwo, ESET, Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms
AUTOR
Źródło
eset.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"