Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma TME oficjalnym partnerem TRUMETER

Article Image
Brytyjska firma TRUMETER działa na rynku od 1937 roku. W stałej ofercie posiada bogatą gamę popularnych urządzeń pomiarowych i liczników, ale dzięki doświadczonemu zespołowi inżynierów udostępnia klientom także niestandardowe rozwiązania, które sprostają nawet najwyższym wymaganiom.

Oferta firmy TRUMETER obejmuje produkty kontrolno-pomiarowe. W zakładach produkcyjnych spełniających najwyższe normy jakości każdego roku powstaje ponad milion produktów. W swojej ofercie TRUMETER posiada poza licznikami zaawansowane urządzenia do pomiarów odległości i długości oraz mierniki panelowe. Teraz w katalogu TME znajdziemy pełen asortyment produktów tej firmy:

Oferta firmy jest dosyć dokładnie profilowana w sensie tematycznym, ale widać w niej bardzo szeroki zakres technologiczny. Na ilustracji 1 przedstawiony jest analizator parametrów sieci APM-MAX tej firmy.

Analizator parametrów sieci TRUMETER APM-MAX

Jest to nowoczesne urządzenie z dużym kolorowym wyświetlaczem i bogatymi możliwościami programowania. Natomiast na Ilustracji 2 przedstawiony jest licznik impulsów z serii “TRUMETER 46”.

Mechaniczny licznik TRUMETER 46

Jest to w pełni mechaniczny licznik. Nadal jest on produkowany i wciąż znajduje wiele zastosowań we współcześnie produkowanych urządzeniach. Karty katalogowe obydwóch produktów są dołączone do materiałów dodatkowych do tego artykułu. Warto się z nimi zapoznać; uwagę zwraca na przykład gwarantowana trwałość licznika mechanicznego wynosząca nie mniej niż pięć milionów zliczeń i prawidłowa praca przy tysiącu impulsów (impulsów mechanicznych, to nie jest licznik impulsów elektrycznych) na minutę.

Do pobrania
Download icon Karta katalogowa licznika mechanicznego Download icon Karta katalogowa analizatora parametrów sieci
Firma: Transfer Multisort Elektronik (TME)
Tematyka materiału: Firma TME została oficjalnym partnerem firmy TRUMETER
AUTOR
Źródło
www.tme.eu
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"